Добавки и килограми

  • 698
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Здравейте Simple SmileВъпросът ми е възможно ли е да се напълнява по време на бременност и от добавките които се пият.Аз пия Неоксид,който съдържа пшеничен зародиш,вит. А,вит. Б и селен.Мерси за отговорите Wink

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 21:56 от Reza

# 1
  • Мнения: 27 524
Не.
Пиех 9 месеца нон стоп витамини и качих за цялата бременност 6кг. Важното е как се храниш и движението.

# 2
  • Мнения: 2 197
Категорично не се качват килограми от витамините. Качват се от храна и липса на движение (и малка част от бебето и околоплодната вода).

# 3
  • София
  • Мнения: 3 391
Не съм пила витамини и не мога да дам категоричен отговор, но със сигурност ако не се движиш и ядеш като за двама, резултата ще е такъв.

# 4
  • Мнения: 527
Благодаря ви за отговорите,но щом питам точно за добавките (бях чула от позната че пълнеела и от тях) ,значи другите неща като прекалено ядене и малко движение съм ги изключила Wink

# 5
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Ох и аз си мислех за първата бременност ,че съм напълняла заради добавките.Ама я ме виж сега-без никакви добавки и съм вече +14 кг.Слон и половина! Tired

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не.
Пиех 9 месеца нон стоп витамини и качих за цялата бременност 6кг. Важното е как се храниш и движението.

Не само и натурата е важна  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 122
Ако преди бременността си си качвала от добавки- пак ще качваш, въпроса опира до твоя метаболизъм, не до този на всички останали. Аз качвам от добавки и не съм съгласна, че не влияят /конкретно на мен де/. Моя съпруг пи добавки около 10 месеца заради понижени показатели на спермограмата- еми на 2-я месец след като забременях и ги спря си свали без да си променя начина на живот излишните 7-8 килограма, които беше качил от тях.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
На мен пък доктор ми каза, че от синтетичните витамини се пълнее!

# 9
  • Русе
  • Мнения: 170
Аз и при двете бременности пиех витамини. При първата- Матерна, при втората Неоксид или Центрум (още от първия месец), но напълнях само 3,5 кг с първата и 5кг с втората бременност

Общи условия

Активация на акаунт