колебания в ритането на бебето

  • 711
  • 4
  •   1
Отговори
жена ми прекара лека настинка с температура 37.6 и бебето спря да рита.тя казва че едва  го усеща да се движи.а преди това риташе много силно в 6-тия месец сме.вече втори ден не рита.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 843
Ако въобще не рита трябва спешно да отиде на лекар! В кой месец е жена ти? Около 8-9 месец ританията намаляват защото няма много място за бебо. Но ако не го усеща въобще да отиде на видеозон където да му видят ( чуят) тоновете!
При всички случаи посетете гинеколога.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
идете на лекар най - добре, за да сте спокойни.
наистина към 7 - 8 месец на бебока му става тясно, но въпреки всичко се усеща как шава. може да се е извъртяло навътре ( при мен също беше така за ден два ) и да не се усеща толкова добре, но НЕ МОЖЕ ДА НЕ РИТА ХИЧ

# 3
  • Мнения: 1 273
Нека и зпие нещо студено  или кисело - така съм чувала.
Но моя съвет е ВЕДНАГА на лекар, макар че в 6 месец се случва да не рита всеки ден.
Пишете какво е станало после. Успех Hug

# 4
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
И аз мисля, че трябва да идете на лекар. На бебето му става вече тясно, но за сметка на това ритниците са доста по-силни и болезнени след 6 месец. Така, че тя не може да не ги усети.

Възможно е да има някакъв смут в организма й от температурата. Аз, като бях бременна, ни удари веднъж едно такси /с мъжа ми бяхме в колата ни/ и аз усетих силен удар от седалката в кръста. От този момент бебето спря да рита. След близо 20 часа, обаче, се "събуди" отново. Така, че нека тя не се притеснява излишно. Доктора най-добре ще й каже.
Успех!
/И после кажете как сте...../

Общи условия

Активация на акаунт