Антицелулитен клин

  • 18 078
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
 Купих си  антицелулитен клин и искам да попитам за отзиви.
Съвсем от скоро ми е и още нямам наблюдения, но горещо ми го препоръчаха. Кой какво е чувал? Казаха ми нещо, че е особено ефективен при една фаза на луната, която действа антицелулитно, но забравих коя.

# 1
  • Мнения: 1 339
Oт къде си го купи. Това не са ли онези клинове дето се спортува с тях или се бъркам  newsm78

# 2
  • Мнения: 6 958
Ползвам такъв клин от един месец - резултат определено има... Целулитните натрупвания са почти загладени, а и доста см. изчезнаха... Имам и колан за корема, на същия принцип като клина... Незнам как дейсва с фазите на луната, но спорт и диета - това е решението. Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 410
 Сисин4е,Не става въпрос за неопренов клин за спортуване. Представлява нещо като безшевно бельо, само че има едни бобчета от вътрешната страна на клина. Те трябва да масажират мастните депа. Купих си го от санитарен магазин и струва 50лв( дължина до под коляното). Ставал и за разширени вени.
 Миранда, моя обхваша и корема, но за колан не бях чула. Мажеш ли и някакъв антицелулитен крем, за да подсилиш ефекта?

# 4
  • Мнения: 664
miranda_rs от къде си го взе, ако не е тайна

# 5
  • Мнения: 27 524
Има и чехли. Сигурно ако ги комбинираш, ще настъпят смайващи резултати  Crazy

# 6
  • Мнения: 6 958
И клинчето и коланчето ми са от неопрен или нещо такова се води... С колежки от университета си ги поръчахме по каталог на ''Хоум шопинг''... Клина е 15 лева, а коланът 2 бр. за 5 лв. значи 2.50 лв. за брой  Party Много съм доволна и от двете като коланът го имам от 1 година, по късно си взех клина... Не се мажеш с нищо... От неопрен са и незнам си още какво, защото не съм производителя все пак..., но започва обилно потене и можеш да видиш леко бяло-жълтава течност (мазнинки+вода) докато го почистваш... Във фитнеса, който ходих преди също се продаваха коланите - там са по 15-20 лева - абсолютно същите като моя. Но на фитнес не съм ходила от миналия февруари - сега тренирам само в къщи, така че незнам но проверете там също се продават разни нещица и може да ги имат и двете неща... piddochia мене ме знаеш поне - заслужава си мацка, не те подвеждам  Hug Не са скъпи, а и ефект има... Нали ти казвах... 10 см. - но не е само от спорта, а и от плодчетата  Peace  Party Party Party Хайде не се чуди, а си вземи ще останеш доволна...   bouquet

# 7
  • Мнения: 664
много много благодаря miranda и аз ще си ги поръчам, но откъде да си взема каталог. то нямаше ли магазин някъде?

# 8
  • Мнения: 1 531
не видях такъв клин в каталога на хоум шопинг.

# 9
  • Мнения: 664
аз в сайта им гледах и видях антицелулитни бермуди по 9.90 и колан за отслабване по 4.90

# 10
  • Мнения: 6 958
аз в сайта им гледах и видях антицелулитни бермуди по 9.90 и колан за отслабване по 4.90

За същите става дума предполагам (сини от вън - черни от вътре - неопренени) bouquet Как да си намериш каталог  newsm78 Ние от познати взехме каталога с талона... Не съм влизала в сайта им, но мисля че и онлайн могат да се правят поръчки... А за фирмен магазин - да има някъде в някои градове, но конкретен не мога да ти кажа...  Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 91
Купих си  антицелулитен клин и искам да попитам за отзиви.
Съвсем от скоро ми е и още нямам наблюдения, но горещо ми го препоръчаха. Кой какво е чувал? Казаха ми нещо, че е особено ефективен при една фаза на луната, която действа антицелулитно, но забравих коя.

Би трябвало да е когато луната намалява.
Сподели от къде по-точно си го купила.

# 12
  • Мнения: 664
имат на Кърниградска

# 13
  • Мнения: 410
Блонди,права си, чехлите са зашеметяващи и дори хемороидите ми излекуваха, но сега питам за клина!
 Суперроси, Купих си го от един магазин на Ген Колев с/у бившата книжарница П. Пенев( сега е АБВ). Мерси за луната!

# 14
  • :)
  • Мнения: 337
Момичета, има ли някой от Бургас, който  евентуално да знае от къде мога да се сдобия newsm78 . Или сайта на  ''Хоум шопинг'', че не мога да го намеря. Мерси предварително Peace

Общи условия

Активация на акаунт