физиотерапия

  • 8 152
  • 14
  •   1
Отговори
 Здравейте,
преди 6 месеца направих аборт по желание...след него имах доста проблеми и болки ниско в продължение на 3,4 месеца..СЛАВА БОГУ сега съм по-добре,но съм объркана малко и притеснена....

 Докторката ми преди да ми направи изследванията видя на видеозона ,че матката ми е изместена вляво(каза че това не е проблем),...видя че малко матката е удебелена и каза че имала малки сраствания..тези сраствания къде ги видя и какво са,немога да кажа...Поиска първо да види изследванията и ако са лоши-лапаро...

 излседванията бяха добри,показаха че нямам инфекция в момента и тя ме прати на физиотерапия.Още не съм тръгнала.Искам да питам някой ходили ли е? Възможно лли е да ти навреди вместо да ти помогне?И нямам представа къде да ги правя-в някоя поликлиника ли??

 

# 1
  • Мнения: 5 026
  Възможно лли е да ти навреди вместо да ти помогне?И нямам представа къде да ги правя-в някоя поликлиника ли??

 
Не съм имала подобни проблеми, но съм учила физиотерапия. Задължително ще минеш и през лекар физиотерапевт, който ще реши дали тези процедури са подходящи за теб. Може това да е в поликлиниките, с направление от лекуващия ти лекар, а може и в някоя частна клиника. По принцип прогнозата след физиотерапевтично лечение е благоприятна. Успех  Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 4 324
Темата не е за тук.
Местя я в Здравния подфорум!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-добрата физиотерапия се води в Исул.
Но аз не останах очарована.

Сега ще се запиша в Токуда.
ТАм всичко е ново -предполагам щее най-доброто.
Работеща е вече-звънни д апровериш... Peace

# 5
 Моля ви се,кажете ми колко горе-долъ върви цената на една физиотерапия??
 Аз имах леко възпаление и гинеколожката ми каза да ходя 10 пъти на физиот. и отидох в един център,където една процедура (за около 30 мин) е 45 лв  Crossing Arms  доста солено ще ми излезе.......  Sad

# 6
  • Мнения: 656
А каква е физиотерапията при възпаление?

(С надежда да си правя такава в домашни условия)

# 7
 Ами това което ми направи днеска- първо прави нещо по 'точките" около корема ниско долу с една машинка,нищо не се усеща,то пищи понякога като усети някакво възпаление. После ти завива с едни колани (2) корема и ти пуска лек ток,който също изобщо не се усеща.
Ми това е//

# 8
  • Мнения: 420
За сраствания от операция помага ли това чудо?

# 9
 Ами немога да ти отговоря със сигурност ,но предполагам че ДА,тъй като след аборт аз имах известни проблеми и предполагам че имам някакви образувани сраствания,а гинеколожката ми каза,че този дискомфорт който чувствам ниско долу е зарадаи тях може би...тази физиотерапия помага доста,и на сраствания,и на възпалени яйчници според мен,но най-добре се консултирай. Simple Smile

 Ще пиша като направя няколко дали съм доволна Simple Smile

# 10
Никой ли не е правил такава физиотерапия?

# 11
  • Мнения: 420
Честно казано аз за пръв път чувам за физиотерапия при подобни проблеми.
Може би затова няма конкретни отговори по темата.

Иначе, ходила съм на физиотерапия при проблеми с петите на краката ми и имаше ефект.

# 12
някой има ли представа в кои поликлиники се извършва физиотерапия и работят със здравната каса??????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 17 401
Физиотерапията има много благоприятен ефект при гинекологични заболявания. Процедурите се назначават само от лекар, може да се правят във всяко ДКЦ.

# 14
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Физиотерапията, ако тя бъде направена наистина от специалист, има страхотен ефект. Не те съветвам да ходиш в бившите поликлиники /сегашни ДКЦ-та/, както и в градските болници. Пробвай ИСУЛ, Военна болница и Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт