Количка Maclaren 70 лв разлика в 2 магазина.

  • 650
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 737
Харесах си тази количка:
http://www.maclarenbaby.com/gb/index.php?option=com_content& … 01&Itemid=493

В Премаман срува 298 лв., а в Мадъркеър 369 лв. Проблема ми е, че в Премаман нямат от десена, който искам - сиво+червено и сега чакат нова стока и няма да има от този цвят. А в Мадъркеър го има. Аз за едното червено няма да дам 70 лв повече. А ми обясниха, че разликата в цената вероятно била, защото в различните Евр. държави, количките били на различни цени?! А може и да зареждат от една и съща държава - там където се произвеждат?!

Много ме е яд, трябва да се примиря със сиво + синьо.  Sad
Освен това Макларън се продава и в Малечко, но господин шефът ми съобщи, че внасял само други два модела, защото харесвания от мен бил "нито риба, нито рак..." Confused

Някой ако я е виждал в друг магазин, да свирка!

# 1
  • Мнения: 1 449
Преди една година и аз имах същите мъки Grinning, само че исках Макларън воло черно на цвят. Купих си го от Премама, и то с любезното съдействие на собственичката - достави ми го лично. Но не можах да си намеря аксесорите(бяха изчерпани в Белгия) Накрая дъщеря ми ми донесе от Англия(след триста перипетии) само че червени Grinning Няма как да се доставят от една и съща държава, защото количките са английски, произвеждат се - сещаш се къде, а Премама(Белгия) прави специална заявка от Макларън за магазините си.
Г-на от Малечко малко си пада философ, знам го аз  Wink
Купи си я от Премама, няма да съжаляваш! Другаде няма да намериш.

# 2
Абе това си е почти луксозна стока, защо направо не се пазарите със собственика...да ви направи 20% отстъпка. Пробвайте поне.

Ние така си купихме комплекта за кошарка - жена ми направо каза "много го харесваме, но повече от $ххх не мовем дад дадем (което беше към 20%)". За наше удивление звъннаха на собственика и той каза ОК, 20%. Знае че продава по малко и надценката е голяма. Вярно, Америка - но точно тук пазарлъкът на дребно е непознат.

Късмет.

Общи условия

Активация на акаунт