Koga te draznat decata

  • 2 252
  • 65
  •   1
Отговори
Az sum dete i li4no mnogo drazna mama, tq pocql den samo mi vika no kakvo da se pravi?!
Iskam va6eto mnenie zada se poprava i da ne drazna mama vie ste maiki i 6te mi dadete nqkoi savet koito da e hubav ane kato edna daskalica koiqto kazva6e na edno momi4e Deina se kazva da pravela sqkakvi gnusotii! I taka na tatak! Imam vi doverie!

# 1
  • Мнения: 9 903
моят съвет е да изключиш компютъра, да цункаш мама и да си легнеш.

# 2
  • Мнения: 677
Я,нова пързалкаааа.. Mr. Green

# 3
Sigorno vie imate 4udesni deca no az sum mnogo razligaveno dete i si pozvolavam da vikam na mama za razni gluposti i taka na tatak!!!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 46 513
Абе я кажете от кой форум нахлувате, да дойдем ние да си "поиграем"  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 577
Ама никак не сте мили, детето има нужда от съвет.  Crossing Arms

П.П. Пържа наденица, иначе бих писала повече, проблема ми изглежда реален.

# 6
A moiqt suvet e dasi legnat purvo starite hora a posle mladite!!!

# 7
  • Мнения: 46 513
A moiqt suvet e dasi legnat purvo starite hora a posle mladite!!!

Браво мойто дете  Hug и аз така процедирам, щерката си ляга в 24 ч., нова мода е- лягане на поискване  Grinning предимствата? Спи до 12 на обяд, а аз редом до нея  Whistling е на това му викам майчинство  Blush 

Вергилия, колко сантиметра ти е наденицата, ако трябва, да помагаме  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 46
Az sum dete i li4no mnogo drazna mama, tq pocql den samo mi vika no kakvo da se pravi?!
Iskam va6eto mnenie zada se poprava i da ne drazna mama vie ste maiki i 6te mi dadete nqkoi savet koito da e hubav ane kato edna daskalica koiqto kazva6e na edno momi4e Deina se kazva da pravela sqkakvi gnusotii! I taka na tatak! Imam vi doverie!

Абе не, не ви ли омръзна. Престанете с тези глупости. Дайте нещо сериозно, иначе форума е обречен на гибел от такива като вас.

# 9
Dobre izvinete 4e taka se durjah no kakto spumenah sum mnogo razligavena

# 10
  • Мнения: 677
Бъфи,аре дай нещо по-сериозно де..Кант,Глинка,Айнщайн..Че ше гибеляса форума бе  Mr. Green

# 11
Az sum dete i li4no mnogo drazna mama, tq pocql den samo mi vika no kakvo da se pravi?!
Iskam va6eto mnenie zada se poprava i da ne drazna mama vie ste maiki i 6te mi dadete nqkoi savet koito da e hubav ane kato edna daskalica koiqto kazva6e na edno momi4e Deina se kazva da pravela sqkakvi gnusotii! I taka na tatak! Imam vi doverie!

Абе не, не ви ли омръзна. Престанете с тези глупости. Дайте нещо сериозно, иначе форума е обречен на гибел от такива като вас.
az imam nujda ot saveti a ne da mi kazvate nqkakvi kritiki i da si govorite za nqkakvi nadenici nemi se slu6at takiva gluposti imasi zadadena tema i na neiq 6te mi odgovariqte!!!! Qsno?

# 12
  • Мнения: 25 603
Я си дай адреса - ще ти пратя един лигавник!  Whistling  Mr. Green

# 13
A ti Bai Mangal da mul4i6 nesum te pitala tebe az pitam jeni!!! A ne tebe 6te po4aka6 malko 6te doide vreme i tebe da te pitam nqkoga!!!  Qsno?

# 14
Mai mluknahte? A?
A ina4e mnogo vi znae ostata

Общи условия

Активация на акаунт