Спи само на ляво!

  • 988
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 795
На 4 месеца е вече и спи само по гръб с главичката обърната наляво! Така е от около месец (или поне тогава го забелязах). Опитвам да я завъртя на другата страна или да я приспя настрани, но след няколко минути пак се обръща! Притеснява ме дали по този начин няма да се деформира главичката и въобще има ли начин да направя нещо по въпроса? 

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Има такава опасност. Можете да го подпрете или да му сложите играчки от страна, на която не обича да се върти. Трябва да има някакъв интерес, за да си завърти главата в тази посока.

# 2
Здравейте, аз имам същите притеснения! Спи само по гръб, а сме вече а 6 месеца и половина, главичката и отзад е доста плоска, от едната страна също и в сравнение с другата. Късно ли е вече и какви мерки мога да взема? Благодаря!

# 3
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Не е късно. Можете да сложите от любимите играчки в друката посока или да я обърнете така, че светлината и други дразнители да се падат от нелюбимата и посока. Това ще я стимулера да обръща главичка и тази посока също да й стане любима.Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт