Отговори
  • Мнения: 270
Хайде поспаланки ставайте!
Пуснах темичката на Котето и да ни е на късмет   bouquet
аз също не чакам тази седмица и стискам палци за всички  Praynig
лека, успешна и бебеносна седмица
 Hug

# 1
  • Мнения: 989
Такаааа, видях, че Мимето ме е изпреварила  hahaha
Отивам да изтрия другата тема.
Е да, ама не знам как да го направя, така че ще помоля модераторите да го направят!

# 2
  • Мнения: 270
ех че готино стана  Laughing аз от 15 минути се чудя да я пусна ли, да не я ли пусна и ето ти на...  Mr. Green
 Hug

# 3
  • Мнения: 1 436
Втора  Peace.

На теория и аз не чакам тази седмица, ама на практика ще видим как е.

Scarlet, смени заглавието на "Грешка" или "Изтрийте", за да е ясно на модераторите какво става   bouquet

# 4
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Пу за мене! Хайде бе, от 7часа ви чакам!
Добро утро, мацки! Честита ви нова седмичка! Нека е пълна с любов, усмивки и  EFP

# 5
  • Мнения: 270
ако не се лъжа и scarlet нечака тази седмица  Thinking
ама си мисля за стратегията на Деси - да не правя тест (или поне да опитам)

# 6
  • Мнения: 119
Добро утро! И да е на късмет новата седмичка за всички. Wink
Никакво размотаване, ами по-скоро да давате отчет, защото Рошко ви дебне всичките. Пък и толкова НЕчакащи...., а дано всички да подскачат от радост и да зарадват половинките за Св. Валентин с най- чудесния подарък.

# 7
  • Мнения: 989
Juturna, благодаря за помощта  Hug  Смених заглавието.
За протокола аз не чакам днес, но ще си дочакам със сигурност- днес Т. падна драстично и явно ще си заплюя следващият месец.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Да ви е спорна седмицата момичета...в тоя месец на любовта и виното....майко мила Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 270
Добро утро!
Хубава и успешна седмица!  bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро и честита ни прекрасна темичка! Успешна седмица, момичета, многооооо любов Hug

Сега ще седна да изчета какви сте ги вършили през почивните дни, че при мен имаше много емоции и не успях дори да се доближа до компютъра Rolling Eyes

# 11
Здравейте!искам да ви попитам дали е вазможно да съм бременна?закъснява ми вече 4 дена,но ме боли корема все едно ще ми доите,гърдите ме болят,много ми се яде и вечер заспивам много рано а аз по принцип никога не сам заспивала по рано от 23h.вече си направих 2 теста но са отрицателни Sad и ме е страх да си направя още един тест,защото мога да се разочаровам Sad Много искаме да си имаме бебче и незнам как да постапя?кога мога да си направя друг тест и тези симтоми какво означават?вазможно ли е ако съм бременна да ме боли така корема?благодаря ви предварително и очаквам вашите мнения!

# 12
  • Мнения: 851
Добро утро момичета  Hug
Много успешна седмичка на любовта ви желая и да ви подмине всички лелката - да я изпратим да се залюби с някой лелчо, та да си правят компания девет месеца хихихи  Joy   newsm10

mimeto_iv: много е хубава тази сратегия, защото вярата те крепи  и хоп... накрая от толкова много вяра, взело че станало Laughing Laughing

Goldie: Ах, как ми липсваше кафенцето тиииии, ние се опитахме да скалъпим нещо, ама уви - като твоето кафенце друго няма!!

momicheto: Всичко е възможно мила, затова тичай при чичо доктор - той ще си каже тежката дума - дано е щастлива новината!!!

# 13
благодаря но точно в този момент ниамам смелост да отида на лекар!затова ви питам кога е най добре да се направи тест и вазможно ли ако съм бременна да ми показва 1 чертичка?и тези болки в корема имам чувството че всеки момент ще ми дойде но и това продалжва 4-те дена?и в секи момент съм готова да заплача а аз попринцип много трудно се разплаквам!!!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Най-добре пусни кръвен тест; за лекар е рано; закъснението е малко и уринният тест може да не улови ЧХГ-то; кръвният ще покаже със сигурност; стискам палци Peace

Общи условия

Активация на акаунт