Няколко думи за подкрепа да дадете?(за разделно хранене)

  • 861
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
След като тренирах 7 години лека атлетика, свикнала бях, че все ще съм си слаба..... Но щом спрях - напълнях. След много опити и диети- с разделното хранене постепенно и бавно успях да  смъкна излишните килца. Никога повече не се сблъсках с излишни килограми, докато не се запознах(6 години по-късно) с проблемнто забременяване и хормоните. .... Тъжно ми е и ме е яд, че поне не  съм ги качила  от сластни страсти към яденето. Сега след три години на хормони  и мноооооого килограми отново се опитвам да се върна на предишното положение... За сега неуспешно. Колкото и тривиално и лудо да ви звучи  имам нужда от малко морална подкрепа- защото от четири седмици съм на разделно, но резултати няма. Спомням си от преди, че резутатите се появяват доста по - късно, но вече губя вяра. Дали ще проработи при всичките хормони, с които съм взимала? Дали трябва да се обърна към диетолог, който на базата на това което съм взимала да изготви система? Незнам... Посъветвайте ме ... Критикувайте ме... Приемам всичко  Hug








2

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 08:43 от Venera26

# 1
  • Мнения: 990
Venera26 , мога да си представя какво преживяваш, защото и при мен така се получи.Винаги съм била 48-49кг., но и аз като теб трябваше да вземам хормони и за много кратко време качих доста килограми.Дрехите ,които носих вече не ми ставаха, даже в автобусите ми отстъпваха място , като мислиха ,че съм бременна  Crazy.Ясно ти е как съм се чувствала   Sad.Освен на теглото , хормоните оказаха влияние и на кръвното ми -събирах граници. Консултирах се с лекар , който ми каза ,че до 1 година след приема на хормоните ,нещата ще се оправят.Започнах диета с чай ,плод и мед , като първия месец беше за 3 дни , втория за 5 , третия за 10 .През останалота време се храних разделно и спортувах. Вече измина една година и смело мога да ти кажа ,че резултат има. Просто не се отчайвай и бъди постоянна. При разделното хранене резултатите идват по-късно , но такива има. Желая ти успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 6 958
Venera26 , мога да си представя какво преживяваш, защото и при мен така се получи.Винаги съм била 48-49кг., но и аз като теб трябваше да вземам хормони и за много кратко време качих доста килограми.Дрехите ,които носих вече не ми ставаха, даже в автобусите ми отстъпваха място , като мислиха ,че съм бременна  Crazy.Ясно ти е как съм се чувствала   Sad.Освен на теглото , хормоните оказаха влияние и на кръвното ми -събирах граници. Консултирах се с лекар , който ми каза ,че до 1 година след приема на хормоните ,нещата ще се оправят.Започнах диета с чай ,плод и мед , като първия месец беше за 3 дни , втория за 5 , третия за 10 .През останалота време се храних разделно и спортувах. Вече измина една година и смело мога да ти кажа ,че резултат има. Просто не се отчайвай и бъди постоянна. При разделното хранене резултатите идват по-късно , но такива има. Желая ти успех   bouquet

Подкрепям казаното...  Peace

Не съм раждала, но имам известни хормонални проблеми... Аз самата спазвам редуване на плодове-чай-мед и разделно... Бъди постоянна, дай сила на волята си и само с ограничаване в количеството на храната и приемане на полезни храни (да не изброявам знаеш кои са - сурови плодове и зеленчуци предимно) + малко спорт ще постингнеш желаните резултати. Тук във форума има различни теми и диети - съветвам те да се поровиш и да прочетеш и да се поучиш от опита на останалите... Има много хора с нашите поблеми... А подкрепата от страна на околните е най-важна, иначе отчаянието надделява...

Искрено се надявам да успееш в начинанието си и да постигнеш резултата, който си си поставила за цел   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 724
Венера, влизай по -често в темичката за разделно хранене ,там мамите ще те подкрепят и ще ти дадат съвети как да се справиш по- лесно .Има и много рецепти .Успех! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт