Препоръчайте ми качественни продукти за преса

  • 635
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Получих подарък преса за коса че ви моля да споделите какви продукти ползвате при изправяне и от кои сте доволни.   bouquet newsm51 newsm51

# 1
  • Мнения: 75
В опътването на моята преса пише, че не трябва да се използват никакви стилизиращи продукти. Така ли иначе, много съм доволна от ефекта (пресата е керамична и с пара), и на края само пръскам малко с лак. По принцип, пресата уврежда косата също като и съшоара, затова ползвам различни маски за коса.

# 2
  • Мнения: 2 673
Задължително е да ползваш продукти, които защитават косъма от високака температура. Най-добре купи от фризьорски салон, професионални. Ако ли не, попитай в магазините за козметика за спрей или гел за керамична преса. Добре е да ползваш и кристали. Има и специални стилизиращи продукти също с протективно действие. Peace
Аз ползвам професионални, американски - CHI -44 IRON GUARD \спрей с коприна и урея\, кристали на същата фирма , също с коприна. Пресата и лака са също CHI
http://www.amazon.com/CHI-Farouk-Hydration-Interlink-Polishing/dp/B000BSFCDG

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 12:31 от karil

# 3
  • Мнения: 91
Аз отскоро ползвам на Лореал, специално за преса. Доволна съм, много лесно се изправя.. излиза пара там, където съм намазала, но няма страшно  Peace
продава се само във фризьорски салони.

# 4
  • Мнения: 535
Аз ползвам сериум-мляко на LOREAL,препоръчаха ми го от салона в който ходя!

Общи условия

Активация на акаунт