Какво е облеклото ви за работа?

  • 3 243
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
Строго официално или леко небрежно....харесва ли ви или си мечтаете да ходите както си искате

# 1
  • Мнения: 1 014
Задължително делово, но на мен ми е позволено да си ходя както си искам.

# 2
  • София
  • Мнения: 587
Аз общо взето си ходя както искам и както ми е удобно /дънки  Peace/. Естествено ако ми предстои сериозна делова среща обличам нещо по официално. Именно облеклото беше причина да си сменя работата преди около половин година. В офиса в които работех въведоха униформи.............е не можах да го преживея всеки ден с едно и също облекло Sick+фишу............... /между другото става въпрос за офис за дограма/

# 3
  • Мнения: X
Аз мисля, че облеклото е много важна част от работата - имам възможност да ходя облечена по - небрежно, но се съобразявам с етикета във фирмата- след като съм офис мениджър, не мога да идвам с вълнен пуловен и раздърпани дънки на работа - старая се да се обличам в стила на по - вишестоящите, но с не толкова скъпи дрехи.
 PeaceПо този повод си мислех да пусна тема за офис облеклото  - не винаги е лесно да намериш подходящо такова. При мен има допълнителен проблем - висока и слаба съм и обикновено влизам в размер 38, а рядко намирам такъв. Confused

# 4
  • Мнения: 5 317
Ходя както си реша.

# 5
  • Мнения: 534
Аз мисля, че облеклото е много важна част от работата - имам възможност да ходя облечена по - небрежно, но се съобразявам с етикета във фирмата- след като съм офис мениджър, не мога да идвам с вълнен пуловен и раздърпани дънки на работа - старая се да се обличам в стила на по - вишестоящите, но с не толкова скъпи дрехи.
 PeaceПо този повод си мислех да пусна тема за офис облеклото  - не винаги е лесно да намериш подходящо такова. При мен има допълнителен проблем - висока и слаба съм и обикновено влизам в размер 38, а рядко намирам такъв. Confused

Ооооооо имаме общ проблем,като започнах работа през декември миналата година и трябваше да ходя на работа с панталон.В един момент се оказва че всички панталони от магазините с номер 42 са ми големи и ми правят страшни "джобове" на бедрата и с триста зора едва вчера!!!!  открих един 38 номер и си го купих веднага    Peace

# 6
  • Мнения: 534
http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=266


това ми звучи интересно и полезно

# 7
  • Мнения: 11 003
Мога да ходя както си искам.  Sunglasses

# 8
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Обличам се в делови костюми, предимно с панталон. Нямаме строг дрс-код, но според мен така се вписвам в обстановката на един съвременен офис.  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Работата ми и мястото, където работя налагат деловото ми и официално облекло. В много редки случаи си позволявам да ходя на работа с по-спортни панталони, а по дънки почти никога.
По принцип съм спортна натура и понякога ми натежава този стил, но няма начин... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 724
Аз мисля, че облеклото е много важна част от работата - имам възможност да ходя облечена по - небрежно, но се съобразявам с етикета във фирмата-.....- старая се да се обличам в стила на по - вишестоящите

Това е и моя принцип, донякъде и сферата в която е фирмата и ръководството и "налагат" някакъв стил на обличане, дори и да няма писани правила. Мен би ми било неудобно да ме извикат на среща с биг боса, той официално, делово облечен, а аз все едно съм тръгнала на пазар примерно. Позицията, която се заема също би могла да окаже влияние на стила на обличане.

Аз ходя делово облечена с костюми - най-често със сако и панталон (омръзнало ми е, но сферата в която работя е по-консервативна), на по важни срещи, разбира се съм по официална от ежедневното.   

# 11
  • Мнения: 577
и аз мога да си ходя както си искам.
винаги се опитвам се да сьчетая спортно и елегантното в ежедневието

# 12
  • Мнения: 664
аз ходя с костюм при нас това е задължително, много ми се облича пуловер и дънки, но не може:(

# 13
  • Мнения: 2 407
Ходя си както искам,но спазвам някой от правилата от Розалито Wink

# 14
  • Мнения: 4 916
С костюми, понякога организирам пола+сако от различни костюми, такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт