Ползувате ли услугите на детска кухня?

  • 2 956
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, чета от доста време в този прекрасен форум, но не съм се престрашавала да пиша.
И така, чудя се дали да записвам щерката на кухня и ако да, на коя  newsm78. Прегледах индивидуалните теми, но ми е трудно да преценя коя кухня е най-добра. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 46 508
Не, не съм ползвала никога.

# 2
  • Мнения: 374
Не ползвам и засега не мисля да ползвам детска кухня. Храним се с домашно приготвена храна и готови пюрета и каши.

# 3
  • Мнения: 867
Не съм ползвала никога, не смятам и да ползвам!
Сама готвя на детето си всеки ден, въпреки че работя! Считам че детската кухня, не може да замести от към качество домашно приготвената храна. Пък и не съм сигурна нито в продуктите им, нито в хигиената!

# 4
  • Мнения: 27 524
Не, нямам им доверие.

# 5
  • Мнения: 4 451
Да, държавна. То в нашето малко градче друга и да искам - няма. Тук кухнята започва при 7 навършени месеца. Ползвах я с голямата дъщеря и съм супер доволна! Готвят много разнообразна храна и си ми стигаше за целия ден. А и ми спестява много време. Малката също смятам да запиша, но понеже нея ще я захранвам при 6 навършени месеци, ще е по-късно. Изключително съм доволна. Записвай и не се чуди. Ако не ти хареса винаги можеш да се откажеш.

# 6
  • София
  • Мнения: 134
От три седмици ползвам детска кухня. Най ми е удобно да взимам храна от Джуниор меню. Малката си хапва добре. Явно и харесва, но тя по принцип не е от капризните. За мен е супер удобно. Не мога да си представя да и готвя супа и второ всеки ден различно. Предпочитам през това време да сме на разходка. Само да отбележа, че пюретата нещо и поомръзнаха. След около половин година може би вече ще си яде от нашата храна.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 219
Да, ползвах докато Иво навърши възрастта за отписване.
Но не държавна, а общинска-кухнята-майка в "Западен парк". Бях напълно доволна от количеството и качеството на храната-беше вкусна, разнообразна, Иво я ядеше с удоволствие. готвеха с пилешко, пуешко, агнешко, заешко и телешко месо. Никога не са давали кайма или кренвирши. Не са давали и риба, макар че в други кухни в София готвят и рибни неща.

Но не навсякъде нещата стоят по един и същи начин. Взимала съм храна от 2 други места, като за едното не мога да кажа нито една добра дума. Ако се спреш на общинска кухня, трябва да разбереш какво е положението точно там, откъдето би вземала храната.

Това, че кухнята е частна, също не е гаранция, че ще останеш доволна. Тук редовно се пишат неласкави отзиви за тази или онази кухня.  Може би е въпрос на субективна преценка-угодия на всеки не може да има.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 457
Ползвала съм два месеца държавна кухня, две седмици Хер бебе и две седмици Джуниър меню. Та имам база за сравнение  Grinning
Най-недоволна съм от Хер бебе - супите и основните ястия са доста редки и в по-малък грамаж от другите кухни. Никак не бях доволна от тази кухня.
Държавната е малко по-добре. Грамажа е повече и основното ядене е по-гъсто и вкусно. Като недостатък мога да кажа, че пуешко и заешко месо не се готви, а риба дават на две седмици веднъж. Десертите са предимно кремчета.
Най-доволна съм от Джуниър - менюто го има в интернет. Яденето е доста по-разнообразно, първото и второто ядене не са толкова редки, месото понякога дори ми се е виждало много. Десртите са малко по-разнообразни от държавната кухня, но пак преобладават кремовете. Друг плюс е, че храната не се раздава в бурканчета (които не се знае дали са добре измити), а в еднократни пластмасови кутийки.

Ето, това е сайта на Джуниър:
http://www.juniormenu.com/Menu.html

# 9
  • Мнения: 948
Не, не съм давала. Wink

# 10
  • Мнения: 270
Не, не съм ползвала.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 775
Ползвала съм и съм много доволна. Особено при хубаво време ми е съвестно да го държа вкъщи и да готвя, вместо да излезем и да играе.  Готвя само едно ядене и го давам, а другите от кухнята. Ако трябва да осигурявам първо второ и трето трябва само това да правя. Готвеха вкусно. А  хигиената, защо си мислите, че готовите пюрета ги правят по различен начин? Даже в кухнята са прясно приготвени newsm78?

# 12
  • Мнения: 8 505
Не,честно казано никога не ми е допадала идеята.Но откакто ходи на ясла,все едно е записана на кухня.

# 13
  • Мнения: 410
Ползвала съм и съм много доволна. Особено при хубаво време ми е съвестно да го държа вкъщи и да готвя, вместо да излезем и да играе.  Готвя само едно ядене и го давам, а другите от кухнята. Ако трябва да осигурявам първо второ и трето трябва само това да правя. Готвеха вкусно. А  хигиената, защо си мислите, че готовите пюрета ги правят по различен начин? Даже в кухнята са прясно приготвени newsm78?

Подкрепям с две ръце Peace
Малката я записах на кухня и съм много доволна.А и както казва Lovi ако твябва да осигурявам първо,второ и трето,то трябва цял ден да съм на печката,а детето горкото да си стои в къщи и да се чуди ,какво откача майка и та не я извежда на вън Mr. Green

# 14
  • Мнения: 27 524
Но откакто ходи на ясла,все едно е записана на кухня.

Хи хи, абсолютно вярно  Laughing За това не се бях сещала  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт