Къде е Honda?

  • 668
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 732
Ами това ми е въпроса.
Вече повече от година не е влизала във форума и се чудех къде се изгуби  newsm78
Рецептите й бяха страхотни  Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм, ще се осмеля да споделя, че уважаемата мадама е добре. Гледа си семейството, пътешествува и е в добро здраве.
 Blush

# 2
  • Мнения: 1 793
Ъм, ще се осмеля да споделя, че уважаемата мадама е добре. Гледа си семейството, пътешествува и е в добро здраве.
 Blush

Да, точно така е. Всичко е наред при нея, но просто вече не влиза във форумите.

# 3
  • Мнения: 732
Благодаря ви за отговорите  Hug Радвам се, че е добре  Grinning

Мислех, че може би се е случило нещо  Embarassed

# 4
  • Мнения: 22 867
Вече повече от година не е влизала във форума и се чудех къде се изгуби  newsm78
Рецептите й бяха страхотни  Hug

Къде ли не я издирвах за рецептата на един "орехов сладкиш", който така изглежда, че ми идвааа ................... Heart Eyes Че и на ЛС я тормозих, дано се появи, пък макар и разгневена, но не би.........А то, какво било. Ще се надявам да и домъчнее за форума, пък дано влезе по някое време. Embarassed

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Ъм, ще се осмеля да споделя, че уважаемата мадама е добре. Гледа си семейството, пътешествува и е в добро здраве.
 Blush

Много и сърдечни поздрави!

# 6
  • Мнения: 2 212
Дам, Хонда, мен ми е интересно колко ли са и пораснали двете принцеси  Heart Eyes
А освен нея, колко други хора липсват на хоризонта...ех... но за сметка на това от близо година в полезрението си имам много нови любимки и любимци, предимно списващи сред бабейросите (или както там се наричате  LaughingHug
 

Общи условия

Активация на акаунт