Френски лицей "Виктор Юго"?

  • 5 906
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 879
момичета, здравейте!
някоя от вас записала ли е детето си във Френския лицей "Виктор Юго"? днес записах Ники в списъка за септември, но е 26-ти, а приемат 20 деца. все пак се надявам, че някой може да отпадне и да го приемат.
интересува ме ако има майки, записали там децата си, независимо дали са в детската градина или в училището споделете отзиви за персонала и изобщо доволни ли сте?

# 1
  • столицата
  • Мнения: 3 788
да побутна малко темата.  Чувала съм, че е добра. Само първата година им говорели и на двата езика - бълг. и френски. После само на френски и докато завършат градината децата си говорели спокойно. Мисля, че после могат да постъпят и в училище там.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Щом имаш тази възможност е чудесно просто.
Ходя на наблюдения там и си направила много добър избор.

# 3
  • Мнения: 143
ами чувала съм неща, които не ми харесват, но ти така или инече си решила вече. За съжаление там в момента е много модерно и само връзки могат да ти помогна - иначе не се надявай много.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 879
ами чувала съм неща, които не ми харесват, но ти така или инече си решила вече. За съжаление там в момента е много модерно и само връзки могат да ти помогна - иначе не се надявай много.


какви са нещата, които си чула и не са хубави? все пак мисля, че е добре да ги кажеш.

# 5
  • Мнения: 5 255
Само положителни неща знам  Peace
На приятелско семейство двете деца са там  Grinning
Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт