Естроген и цервикална слуз!!! моля за повече информация!!!

  • 742
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Моля ако ви е правена терапия за подобряване на цервикалната слуз да споделите опита си!! това което е факт е че:     Естрогена е необходим за изграждане на ендометриума (лигавицата на матката), така че оплодената яйцеклетка да се храни и имплантира;
   Естрогена продуцира цервикалната слуз
досега никой лекар не ми е обръщал внимание за това!!!! а нещо не мога да намеря инфо....имам нормален цикъл, но проблеми със забременяването....първия път след близо 2 години опити...бременността обаче завърши с аборт и сега не искам пак да да се получи така, но специалистите по стерилитет казват, че не трябвало да се влияе след като нямам проблеми с овуто----и не бива да се предписват хормони с лека ръка...но мисля, че ако има някакъв начин умерено да се помогне в нивата на естроген ще бъде полезно и ако има леки отклонения в сперматограмата!!!!

# 1
  • Мнения: 2 381
Правилно са ти казали. Ако естерогена е изследван и нямаш проблеми с нивото му НЕ взимай допълнителни лекарства. Можеш яко да загазиш с лекарвства ако нямаш нужда, та дори и да си под лекарско наблюдение.  Peace

# 2
  • Мнения: 7 716
Тест за проходимост на тръбите и спермограма в клиника по стерилитет.

Общи условия

Активация на акаунт