какво мислите за пюретата Hame?

  • 1 496
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Пише че имат захар и това ме спира да и ги дам,сладки ли са наистина?

# 1
  • Мнения: 326
на малката и харесваха

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
Доволна съм от тях. Количеството захар е съобразено с възрастта на бебето Naughty

# 3
  • Мнения: 6 390
Супер са!
Аз обаче повече от година не давах със захар нищо, ползвах главно зеленчуковите отначало  Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Хаме са почти като Овко, т.е.  Sick Stop

# 5
  • София
  • Мнения: 1 345
на моя бебо му харесват тези със сметаната и плодовите за другите не съм давала

# 6
  • Мнения: 772
пробвали сме почти всички видове и според моето бебче са добри Mr. Greenмного ги харесва.
не мисля че имат нещо общо с овко Crossing Arms купих веднъж някакво и то беше направо кисело а хаме са вкусни даже и за моя вкус на възрастен Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 668
Не са лоши  Peace Марти най харесва плодовата каша с грис и кайсии с извара , но и другите съм вземала .

# 8
  • Мнения: 384
Броколите на 'Хаме' много ги тачим  Laughing Другото, което купувам, са месните. Захар нямат, но са с доматено пюре. Абе то няма угодия... Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
Купувала съм само плодови на Хаме и съм доволна. Само дето наистина съдържат захар, но аз започнах да ги давам някъде към 8-ми месец. Най-много ми харесват (а и на дъщеря ми  Wink) плодовите закуски с извара или сметана. Боровинки с извара ни е любимото  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 887
Не мога да кажа,че е най-доброто.Средно качество.Вкусна им е само боровинката,но има толкова много захар,че по-скоро ми прилича на сладко от боровинки,а не на плодово пюре.

# 11
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
И аз днес се загледах в тях, но зеленчуковите са или с домат или със сметана и не взех нищо.

# 12
  • Мнения: 446
Ще си караме на хип .Явно тези не стават много ,аз със толкова захар няма да дам поне докато не порастне повече. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 448
Редовно му давам от тях, много ги харесва  Hug Блонди не са като Овкото   Crossing Arms  Wink А забравих да спомена, че му давам само плодовите, кашите и с извара/сметана, месните и зеленчуковите не ги знам какви са  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 970
Провокирана именно от тези пюрета с извара, сметана и т.н. днес на консултацията попитах педито кога седават( не 4е бързам- просто любопитство), и тя ми каза 4е ве4е мога да ги давам.Аз оба4е съм още в 4уденка.КАжете ми от кога ги давахте.Бебка яде плодови, зелен4укови пюрета и каши- вси4ко с голяма охота.Не мисля 4е ще ми откаже и тези, но все пак се 4удя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт