Донна.бг ръси вируси!!!

  • 1 238
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 892
Това съобщение е от личен опит и не цели антиреклама или лична облага!

Историята започна миналата седмица: редовно проверявам мегашоп и донна, защото оповестяват кои са новите им попълнения. Кликнах върху някой от новите парфюми в донна и прозорците ми изведнъж започнаха да се затварят. На другия ден, след като предната вечер бях спряла компютъра, сутринта се сблъсках липсата на нет и необичайни забавяния и отказ на реакции от компютъра ми. След няколко часа нещата се оправиха, а половинката вечерта каза, че е имало вирус, който е ограден от защитната програма и е преборен. Назова ми и часа на "прихващане", т. е. времето, в което влизах във въпросния сайт. Днес сутринта реших, че не е възможно да не е хванат проблема и убедена, че от донна са го преборили, но уви! Нещата се повториха 1:1. В ранния следобяд спрях компютъра и чак сега успявам да влеза в нета. Съжалявам, но в донна няма нищо толкова ценно, за да прихващам някакви боклуци всеки път, когато влеза. Възможно е и антивирусната ми програма да не е добра - Symantec AntiVirus, но от това нищо не разбирам.

# 1
# 2
  • Мнения: 35 892
не, повече не бих им отворила сайта или поне не близкия месец

# 3
  • Мнения: 250
Доста гадничкоооо

# 4
  • Мнения: 18 542
Какъв е адреса на тази донна? Сваляла ли си нещо от този сайт?
Как така само от сърфиране ще лепнеш вирус?!  Rolling Eyes

# 5
www.donna.bg

Сега влязох в сайта, не открих проблем ...  newsm78

# 6
  • Мнения: 18 542
И аз съм вътре...

bubanka, колко време след разхождането ти в сайта забеляза проблем?

# 7
  • София
  • Мнения: 480
В момента разглеждам новите парфюми в донна. Не ми се затварят прозорци, нищо обезпокоително за сега. Антивирусната ми е същата - norton 2006.

# 8
  • Мнения: 2 550
По-скоро си лепнала вирус от другаде  Confused

# 9
  • Мнения: 537
Може да си го лепната вируса от другаде, аз редовно си влизам в донната.

# 10
  • Мнения: 1 290
И аз влизам в доната често и нямам вирус newsm78

# 11
  • Мнения: 35 892
аз кликнах и двата пъти върху нов продукт, но явно не си въобразявам: http://cosmetics.forumsplace.com/message-2564.html

Може да си го лепната вируса от другаде, аз редовно си влизам в донната.

аз също влизам редовно, имат много добри описания на парфюмите и сайтът ми е много удобен  Rolling Eyes, но последствията бяха прекалено еднакви, за да е от друго място  Twisted Evil

# 12
  • София
  • Мнения: 480
bubanka, кажи ни 1-2 конкретни продукта да провериме пак.

# 13
  • Мнения: 35 892
в долния край на страницата има картинки на новите продукти - и в двата случая съм кликвала на парфюм

# 14
  • София
  • Мнения: 480
точно там разцъках - има 1 поднос за сервиране и 3 парфюма. нито попъпи, нито вируси  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт