ПроКредит Банк

  • 2 029
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте на всички Simple Smile
Имам такъв въпрос - кандидатствах за работа в тази банка и днес ми се обадиха, че трябва да отида да попълня някакъв тест Rolling Eyes Та въпроса ми е някой ако е кандидатствал там да сподели за какво става въпрос? А пък ако някой мами работят там, да споделят заслужава ли си

# 1
  • Русе
  • Мнения: 90
Кандидатствах в края на ноември 2006 във въпросната банка. От Русе съм. Кандидатсвах, защото предстоеше преструктуриране на позициите във фирмата и
имаше вероятност да остана без работа.
Седмица след като си бях пуснала CV - то ми се обади една девойка. Беше 9 часа сутринта, а те ме искаха в 16 на интервю.
А аз съм на работа от 9 до 18 часа. Както и да е успях да излиза и в 15 и 50 бях в офиса им. Чаках 20 мин и накрая се появиха един младеж и една девойка.
Поканиха ме в една стая и се започна. "Какво знаеш за нашата банка?", "Как ще правиш един какво си.." и т.н.
Понеже съм откровен човек си казах истината - "не съм подготвена за интервю, просто ми се обадихте
днес и искахте да дойда".
Заплата не ми казаха. Казвали я само на одобрените на 2-ро интервю.
Казаха, че имало 2 месеца обучение в друг град и през това време ти плащат заплата.
Незнам що за банка са, но в момента в интернет текат обяви за същите позиции, за които аз кандидатствах. Така, че прави си сама изводите.
Пожелавам ти успех!!!  bouquet

# 2
  • там някъде
  • Мнения: 234
Здравей! Тестовете са станадртни, логически (ако си попълвала такива досега, няма да се изненадаш особено). Има и задачи свързани с длъжността, за която кандидатстваш. Напр. ако кандидатстваш за касиер ще има въпроси от рода на изчисляване на проценти, касови операции и подобни. Ако кандидатстваш за кредитен, то една част от въпроситеще са свързани именно с кредитиране, напр. при определени усл. дали ще разрешиш искане за кредит и т.н. Поне аз когато кандидатствах теста беше от такова естество. Желая ти успех!

# 3
  • Мнения: 1 111
  В момента моя приятелка е на обучение във въпросната банка, някакъв консултант ще е.Странното е, че обучението е в други градове, една седмица беше в Ямбол и сега една седмица в София.Ходи на две интервюта, едното в Б-с, другото във Варна.Разказа ни, че на първото я питали нещо от рода на това, дали е съгласна да копае ако се наложи за благото на банката #CrazyА заплатата-около 300 лв. Shocked Забелязала съм като бивш клиент на въпросната банка, че има голямо текучество на персонал там.Ако нещо друго те интересува, ще я питам като се върне. Laughing

# 4
  В момента моя приятелка е на обучение във въпросната банка, някакъв консултант ще е.Странното е, че обучението е в други градове, една седмица беше в Ямбол и сега една седмица в София.Ходи на две интервюта, едното в Б-с, другото във Варна.Разказа ни, че на първото я питали нещо от рода на това, дали е съгласна да копае ако се наложи за благото на банката #CrazyА заплатата-около 300 лв. Shocked Забелязала съм като бивш клиент на въпросната банка, че има голямо текучество на персонал там.Ако нещо друго те интересува, ще я питам като се върне. Laughing

Абе я да ходят да се гръмнат! Нека те лично да идат да си копат колкото искат за 300лв, защо се подиграват с хората!?

# 5
  • Мнения: 215
Искам и аз да споделя опита си от ходенета по интервюта във въпросната банка. Ходила съм 2 пъти - първия беше само събеседване, а втория логически тест и после ролева игра. Теста е лесен, но ролевата игра беше такава, че за да се справиш, според мен трябва да си раздавал наляво и надясно кредити, да си извършвал основни проучвания по икономически показатели, за въпросната фирма дето иска кредита и т.н.(кандидатствах за кредитен експерт). Постоянно всеки месец в нашия град има обяви и все се чудя за какво са им тези хора, като нито банката се разраства, нитоклиентелата много.
Мога да ти кажа, че съм много разочарована от тях.
Но ако искаш отиди, за да видиш и ти как е.

Общи условия

Активация на акаунт