Златна рибка- по пътя за Самоков

  • 8 755
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 288
някой има ли впечатления от ресторанта там. имам спомени като малка, че ходехме с нашите и се предлагаше съвсем прясна риба, уловена току-що. дали сега е така и въобще как е в ресторанта- храна, обслужване. благодаря! 

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Супер е! Това е от любимите ми местенца. Но и цените са доста добри.

# 2
  • Мнения: 2 663
По едно време ходехме доста често, първо , защото ни е близко и второ, защото преди наистина беше отличен ресторант,но определено развалиха кухнята почти нищо не е на ниво.Сега го отминаваме и ходим в Chef's, който е малко след Златна рибка !

# 3
  • Мнения: 1 099
Преди известно време бяхме го посетили! Беше хубаво!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 921
...,но определено развалиха кухнята почти нищо не е на ниво.Сега го отминаваме и ходим в Chef's, който е малко след Златна рибка !

Ами,то в кухнята нямаше почти нищо.Един ден седнахме да обядваме-4 човека,съответно и четиримата си избираме различни неща ,но за съжаление нито едно го нямаше в момента.Фанта също нямаше...абе изобщо незнам какво имаше  #Cussing out Излезнахме и отидохме в друго заведение.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Златната рибка лежи само на старата си слава. Нищо не е на ниво. Нито кухнята, нито обслужването Confused И колкото пъти сме ходили все се опитват да ни минат със сметката

# 6
  • Мнения: 1 288
мда, и аз предполагах, че е така вече.  Thinking chef's e хубаво, но през деня не работи. а на мен ми трябва основно през деня като пътуваме за обяд.
иначе хубаво местенце по пътя за хапване е пауновата къща на пасарел. непретенциознна кръчма с вкусна храна. явно там ще си обядваме.
а хубаво звучеше прясна рибка  Crossing Arms събота и неделя няма място на паркинга. явно хората се лъжат.
благодаря ви за отговорите!

# 7
  • Мнения: 2 401
 
Приятно местенце сред природата, ама неприятни изненади при плащането. Пише там в менюто няколко вида рибка, споменат е  грамаж 400 гр. ако не се лъжа и цена 6 лв. Като поръчахме, сервитьора каза на колегата който си поръча шаран на филийки, че днеска шараните са малко по-едри та може по скъпо да му излезе. ОК. Дойде после сметката - мойта пъстърва излезе най-евтинка само 9 лв (това само рибката). На колегата шарана му излезе 18 лв. - по едричък бил повече филийки излезли. На недоумението ни келнера много самодоволно заяви, че банките правят грешки, но той - НЕ.
Това са впечатления от миналото лято, но каквото и да прочета или чуя вече за там - не отивам.

# 8
  • Мнения: 137
Лятото седнахме там да обядваме. Поръчахме 3 пъстърви, цените им бяха мисля по 7лв порцията, обявен беше и грамаж, не помня какъв. Дойде сервитьора и каза че днес пъстървите били по едри от обявения грамаж, и порциите излизали малко по скъпи. Казахме ок, няма проблем.

Познайте какво ни донесоха 3 чинии с по 2бр пъстърви вътре т.е. общо 6 риби и сметка 50лв!

# 9
  • Мнения: 2 663
Това с грамажа все още го правят- страхотни мишоци.Много ме дразнят тези тарикатлъци на дребно, за това и както казах вече не ходим там

Общи условия

Активация на акаунт