Преграждане на портал?

  • 3 964
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Решила съм да преградя хола и трапезарията и в хола да направя детска. Двете помещения ги дели портал (в.2м на ш. 2.5м.)който не е затворен.
Трапезарията е доста голяма и ще може да бъде и дневна и хол
Но въпроса ми е за преградната стена. Исках да бъде нешо от сорта на плъзгащи се врати, но май само фирмите за ALU дограма имат такива. Не успях да намеря фирма произвеждаща нещо по различно от MDF или нещо от сорта.
Знаете ли да ли друг вид преградна врата мога да намеря за портала и ако се спра на варианта PVC, коя фирма бихте ми препоръчали?
Благодаря. 

# 1
  • Мнения: 836
Точно от такава преграда ще имаме нужда и ние! Grinning
Аз си я представям като плъзгаща се врата, но от дървена рамка с матирано стъкло Thinking Бих искала и да уплътнява добре -от цигарен дим например. Не знам къде да търся подходящи такива, ако някой има информация за фирми производителки, ще съм много благодарна!

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 12:12 от SilIli

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Нещо подобно не става ли?




Снимките съм снимала от списание с апарат, така че, моля извинете ме за лошото качество.

# 3
  • Мнения: 836
Linkata, хубави идеи! Кое е списанието? При нас портала е доста по-голям, но ми се струва, че е възможно да се направи нещо подобно.
  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Списанието е Casaviva, но снимките са от последния и предпоследния брой съответно за септември и октомври 2006 г. Списанието на българския пазар струва 4,50 и идва с извесно закъснение. Има страхотни идеи за обзавеждане.
Сега видях че фирмата има сайт тук , там има много интересни неща, като това например. Тази идея май е по-подходяща за голям портал.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 17:57 от Linkata

# 5
  • Мнения: 1 771
Списанието е Casaviva, но снимките са от последния и предпоследния брой съответно за септември и октомври 2006 г. Списанието на българския пазар струва 4,50 и идва с извесно закъснение. Има страхотни идеи за обзавеждане.
Сега видях че фирмата има сайт тук , там има много интересни неща, като това например. Тази идея май е по-подходяща за голям портал.



Благодаря ти ще потърся утре списанието.
Все още не ми се е избистрили в главата какво да правя.

# 6
  • Мнения: 836
Благодаря, Linkata!
Сега остава да видя къде тук се изработват такива портали. Laughing

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
goldenova, списанието е хубаво но двете снимки са от различни броеве при това от рекламни материали на фирмата чийто сайт публикувах. Ако те интересуват само този тип врати, по-добре разгледай сайта.  Hug

# 8
  • Мнения: 1 771
goldenova, списанието е хубаво но двете снимки са от различни броеве при това от рекламни материали на фирмата чийто сайт публикувах. Ако те интересуват само този тип врати, по-добре разгледай сайта.  Hug

ОК! Но нещо не ми се отваря сайта, ще пробвам отново.
Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт