Как си слагате молив за очи?

  • 8 476
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Как си слагате молива - под или над долните мигли? newsm78
Знам че е по-хубаво да се слага под, за да не се замърсява окото, особено като носиш лещи, но аз посмъртно не мога да си го сложа. Sad Става крива, дебела черта 2 мм под миглите Laughing, ужас! Crazy Някакъв трик има ли? Освен да е по-мек моливът, щото иначе съвсем нищо не става.

# 1
  • Мнения: 1 564
И аз ще следя темата с интерес,защото и аз не мога да си слагам молив.А ми отива и се харесвам.

# 2
  • Мнения: 661
Аз нямам проблем с нанасянето на молив под долните мигли. Тайната е в това моливът да е по-мек  и добре подострен, в случай че искате по- тънко очертаване. Аз молив си слагам и на горния клепач, след което го "опушвам" с черни или много тъмно сиви сенки.

# 3
  • Мнения: 3 537
Под окото си слагам, става си супер като е остър хубаво малива. Слагам и очна линия по същия начин и с нея става супер,но слад това дооформям,че леко се зацапва от миглите. Wink

# 4
  • Мнения: 27 524
И под, и над  Grinning
Слагам го като точки в основата на миглите, а не на дебела черта отдолу, слагам винаги и от вътрешната стена на клепча, защото са ми големи очите и ако не сложа, ставам като облещена  Shocked   Laughing

# 5
  • Мнения: 6 155
Зависи от ефекта, който иска да постигна. Най-често слагам над долните мигли и на горния клепач. Всичките моливи са ми много меки.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 069
 Слагам молив от години и го правя вече без да се замислям. От външната страна на миглите. Молива трябва да е мек и добре подострен. От долу лека линия, а от горе слагам от средата на клепача към външния ъгъл линия, която се разширява и се извива малко нагоре. Голямо обяснение дадох! Мога да пусна снимка, ако искаш.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
и аз си слагам над долните мигли-много ми харесва плътното очертаване на окото... Party понякога обаче ако сложа повече ми се замъглява погледа.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
мога без всякакъв друг грим...но не и без молива за очи...

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 11:14 от every me

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Слагам молив от години и го правя вече без да се замислям. От външната страна на миглите. Молива трябва да е мек и добре подострен. От долу лека линия, а от горе слагам от средата на клепача към външния ъгъл линия, която се разширява и се извива малко нагоре. Голямо обяснение дадох! Мога да пусна снимка, ако искаш.

И на мен ми е интересна темата. С удоволствие бих разгледала малко снимков материал, аз сега съм начинаеща в слагането на молив.

# 10
  • Мнения: 18 542
Я дайте малко снимков материал.
Азсъщо искам да си слагам под миглите, ма като го направя изглежда все едно съм спала с грим  Sick

# 11
  • Мнения: 1 432
Един прост съвет от мен  Laughing . Ако не можете да  я направите хубава линията под окото,просто отнемете изли6ното и оформете с една кле4ка за у6и или малко паму4е.   Flutter

# 12
  • Мнения: 2 229
Дааа, дайте снимки! Hug

И може ли да ми препоръчате по-мек молив за очи? Моят е на Буржоа и си ми върши работа, но май не е достатъчно мек. newsm78 А и много не разбирам , през живота си съм имала 2 молива...

Моите очи са малки принципно и като си слагам молива от вътрешната страна стават оптически още по-малки, затова искам да се науча иначе. Ясно че ще трябват тренировки, но не ми се получава да сложа молива точно под миглите, има разстояние 1 мм и става грозно. Sick

# 13
  • Мнения: 1 813
Моя молив е на AVON,мек и не толкова фрапиращо черен.Слагам под долните мигли.Стои много приятно  Peace

# 14
  • Мнения: 2 936
 

ето така слагам молив...ако може да се види ...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт