Твърдо ако

  • 546
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Дъщеричката ми от вчера на обяд започна да се напъва да се изака. С голям зор излезе много малко (прилича малко на барабонки на овце). От сночи почна да плаче след всяко напъване - явно я боли. Посъветваха ме да й дам пюре от сини слуви на гладно, но не подейства. Какво мога да направя да се изходи и по възможност да не я болимного? Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 374
Ако е на твърда храна, е нормално да има твърди изпражнения. Мисля, че това не е повод за притеснения. Моят син също се напъва доста, когато ака и в повечето случаи количеството е малко.

# 2
  • Мнения: 950
На пюре от картоф, морков и тиква.

# 3
  • Мнения: 326
свари сушени сини сливи, после ги пасираш и го даваш на гладно, освен това пюре от круши, тиква помага и все пак ако не помогне според мен се консултирай с личната лекарка, защото малкиа по този начин като го болеше не искаше да ака и се наложи да му направим клизма

# 4
  • Мнения: 1 427
Запекла се е.Прави и масажче на коремчето по часовниковата стрелка! Peace

# 5
  • Мнения: 201
Сварена тиква или пюре /сок/ от круши , може и кайсии. Помага и водата от сварени овесени  ядки , но съдържа глутен , а вие сте още малки и едва ли сте го въвели.

# 6
  • Мнения: 950
Слава богу вече сме добре. Едва днес на обяд ни подейства пюрето от сливи.  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт