повреме на кърмене не се пие???????

  • 1 235
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Интересно ми е дали е вярно и защо ако е така.
Понякога с бебо се кърмим по цял час #Crazy при което на мен ми се случва да ожаднявам, но свекърва ми не ми дава да пия--не било трябвало. newsm78  Вие какво мислите?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ой! УжасТ! Както правилно отбелязваш, първите седмици минават почти изцяло в кърмене... ми то ще умрем от жажда... Да ти е жива и здрава свекървата, но това са смешки Grinning
Спокойно пий. Даже се препоръчва кърмещата майка да има под ръка винаги чаша вода или друга течност, когато сяда да кърми, за да не забравя да пие поне 6-8 чаши на ден. Един вид да изгради условен рефлекс - сядам да кърмя, пия чаша вода.
Успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 242
Поредната свекървишка глупост  Joy
Аз пия вода най-вече по време на кърмене.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
 Joy
Като видях заглавието, помислих, че за пиене на алкохол иде реч  Blush

Иначе аз като седна да кърмя винаги си имам течност под ръка и си пия... Ако не съм сама само пращам някой да ми донесе  водичка Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
Аз не само, че пия, ами и ям  Laughing По време на кърмене изпитвам най-голяма жажда.

# 5
  • Мнения: 374
Това не е вярно. По времето, когато кърмех много ожаднявах и пиех адски много вода.

# 6
  • Мнения: 678
Тая жена иска да те умори от жажда  Sick  Joy Аз винаги когато кърмя пия вода,защото ожаднявам толкова много,че....
Пий си спокойно

# 7
  • София
  • Мнения: 2 686
Много ми е интересно какво обяснение ти е дала, та да не трябва?
Може би, че кърмата става водниста, или що ли?

Първите месеци и аз много ожаднявах, докато беба сучеше.

# 8
  • Мнения: 999
Аз щом започнех да кърмя веднага ожаднявах и само надигах шишето с вода.Според мен е точно обратното на това което казва свекърва ти.

# 9
  • Мнения: X
Е,пак бисер....а,защо не трябва............ newsm78 newsm78 newsm78
Аз точно тогава пия най-много/първо защото е един от малкото моменти в които ожаднявам, а и когато спокойно мога да пийна нещо/.даже нарочно съм си наслагала шишета с вода или сок на местата където обикновенно кърмя-за да не се налага да ставам....

# 10
  • Мнения: 3 718
Разбирам откъде идва изразът "бабини девитини", без да искам да обиждам свекървата на apv. Аз лечно пия като жаба  Grinning
Но все пак ми е много любопитно защо не трябва да се пие вода ?

# 11
  • Мнения: 1 947
  Ах, отначало като не знаех как да ходя кърмейки, с бебето под мишница, що разходки правеше мъжът ми
за вода, макар че си ходех с бутилката. Устата ми беше като шкурка, а точно, по време на кърмене знам
кaква жажда те подгонва. Наистина, свeкито ти иска да те умори, май. Grinning Пийвай си по една голяма чаша
преди (по време на, след Simple Smile ) всяко кърмене и то чиста водица по възможност. Wink

# 12
  • Мнения: 2 553
   Устата ми беше като шкурка, а точно, по време на кърмене знам
кaква жажда те подгонва.

Абсолютно - при всяко кърмене имах до себе си шише с вода, което надигах непрекъснато  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 760
Ама, че щуротия  Shocked
Като се замисля в началото колко ожаднявах....

# 14
  • Мнения: 172
И аз страшно много ожаднявам като кърмя.  Само това основание ли ти изложи, просто нетрябва?

Общи условия

Активация на акаунт