иска само едната гърда

  • 309
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
известно време давах само дясната гърда- просто така ми беше по- удобно ,като се кърмим легнали....от 2-3 дни категорично отказва да захапе лявата, мисля, че и  кърмата в нея намаля....мами с опит , дайте съвет!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 371
Предлагай на бебето лявата гърда по-настоятелно. Междувременно изцеждай, за да се стимулира образуването на кърма.

# 2
  • Мнения: 535
Според мен ГОГО просто е разбрал, че в едната има(се произвежда) повече мляко и се възползва от това. Често бебетата си имат любима гърда, от която сучат по- често. На моят малчо също любима му е дясната, просто рядко суче и от ляво, но аз винаги я предлагам. Това е и моят съвет- предлагай я, или ако искаш изцеди малко мляко за да тръгне силната струя в тази гърда и тогава му я предложи, може би така ще го залъжеш. Успех. Даже и да суче по- често от дясната това не е проблем, лявата можеш да продължиш да я предлагаш в полу-сънно състояние и така да запазиш лактацията.
Успех Hug

# 3
  • Мнения: 201
Малкият ми син също имаше период ,в който предпочиташе едната гърда. Реших проблема като започвах всяко хранене, предлагайки първо пренебрегнатата гърда.

Общи условия

Активация на акаунт