Кога сложихте бебето си в проходилка?

  • 5 859
  • 41
  •   1
Отговори
Здравейте! Преди два дни купихме на бебчо проходилка, но ни казаха, че не трябва да го слагам за повече от 10 мин. за да не му се изкриви гръбнака. Какво мислите по въпроса?!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Сложих я чак на 10 месеца.В началото найстина по малко се слагат,особено пък и вие сте мънички.

# 2
  • Мнения: 2 005
И аз мисля,че му е още раничко,но то детето само показва кога е готово за подобно нещо Rolling EyesМоят син го сложихме на 8 м. и на 10 м. си проходи сам newsm78
Защо не направите консулт с Педито Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 3 359
На 10 месеца.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Въпросът дали детето изобщо да се сложи в проходилка е доста спорен. Моето мнение е, че ако не ти е проблем, по-добре изобщо не го слагай. Аз съм против проходилките, но това е моята гледна точка и не я налагам на никого. Но ако държиш, наистина изчакай още и тогава го сложи. Малки сте.

# 5
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
отначало се слага по малко, аз сложих бебка на вашата възраст, но в продължение на 2 месеца ползвах само 'гащите' на проходилката, бях я нагласила на най-високото ниво, за да не стъпва на пода, исках само да е изправена, много се забавляваше че вижда всичко и преди месец, месец и нещо я пуснах да ходи, просто прецених, че е готова

# 6
  • Мнения: 27 524
Към 7-ми месец го сложих и оттогава до днес е по цял ден в нея и нищо не му се е изкривило  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 041
Сложих го към 7-я месец,като си стои там толкова,колкото си иска Peace

# 8
  • Мнения: 465
И двамата към 8 месец ги сложих  Peace

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Сложих я на 7мес. след преглед от ортопед. Тя сама си показа, че е готова.

# 10
  • София
  • Мнения: 663
сложих я на 8 месеца, но не й харесваше в проходилката и на годинка сама си проходи.

# 11
  • Мнения: 7 723
На 7 месеца- и двете. Не са имали никакви проблеми  Grinning

# 12
  • Мнения: 656
Края на 5-тия месец, и няма никакви проблеми с изкривявания и тн... Grinning

# 13
  • Мнения: 8 505
На 5.5м.За краткия престой в проходилката съм напълно съгласна-слагала съм я за не повече от 15,максимум 20мин (не става въпрос за в началото,а за изобщо).

# 14
На 6 месеца, тя сама си показва, ако й е некомфортно. Педиатърът ни позволи стига да не се прекалява.

Общи условия

Активация на акаунт