Спряха Вигантол

  • 1 914
  • 11
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Наложи ми се да търся Вигантол , но във всички аптеки,в които попитах за него казаха,че от близо 2 седмици няма доставки.Като заместител предлагат Деавит,който е в кобинация с витамин А.  Rolling Eyes
На опаковката пише ,че е годен до 1 месец след отварянето му! Да го давам ли или да продължавам да търся Вигантол,евентуално останал от по стара доставка.

# 1
  • Мнения: 121
Нищо няма да стане на детенце ако дадеш Деавит .  Но за всеки случаи питаи педито, за твое лично спокоиствие. Peace

# 2
  • Мнения: 3 069
и Вигантола и Деавита се дава за костите.Не мисля, че е проблем да се дава като заместител но все пак бих потърсила и в други аптеки за не се налага смяната.

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Така ли, още утре ще го потърся, за се запася тогава...

# 4
  • Мнения: 2 197
Провери в мрежата на Софийски аптеки. Преди два дена имаше със сигурност в нашата аптека (на ъгъла на Граф Игнатиев и Раковски).

# 5
  • Мнения: 941
и на мен ми се случи същото преди 2 дни.Мислех,че е случайно,но сега като го чувам и от вас,намерих го след маратон по кварталните аптеки

# 6
  • Мнения: 227
Нищо няма да стане на детенце ако дадеш Деавит .  Но за всеки случаи питаи педито, за твое лично спокоиствие. Peace
newsm10

# 7
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз купих Деавит. Но другата седмица сме на консултация и за всеки  случай ще попитам.

# 8
  • Мнения: 1 104
Нашата педиатърка каза, че може да ползваме и Деавит без проблем.

# 9
  • Мнения: 601
Деавит-а е много стар. Майка ми ми е давала от него ( преди 31 г.)и казва, че още тогава се е смятал за остаряло лекарство. Потърси Вигантол. Сигурно има останал в някоя аптека.

# 10
  • Мнения: 2 242
Да се чудиш да се смееш или да плачеш  newsm78 – да даваш синтезирана добавка вит.Д + вит.А е направо комбинация трепач, чудя се само кое да е третото за да стане идеално ... но до колкото знам предимно за тези два витамина се тръби че предозирането е особено опасно! А някой да е чел концентрацията на продукта и по колко капки за кои сезони ... разни такива дреболии... 

# 11
  • Мнения: 44
и Вигантола и Деавита се дава за костите.Не мисля, че е проблем да се дава като заместител но все пак бих потърсила и в други аптеки за не се налага смяната.
Hug

Общи условия

Активация на акаунт