Пак за неизвинените отсъствия...

  • 1 617
  • 23
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Та питането ми е следното.

Колко дни има право ученик да оЦъства (ау, как е красива таз дума, написана така... Wink ) от уч. занятия по семейни причини? Пак подчертавам - по семейни причини?  Rolling Eyes

Защото аз знам за 3 дни, ама май са 5, според някои...  Thinking
Та, колко са?

мерси   bouquet

# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
5 дни може да се отсъства по семейни причини. Така ни казаха още на първата родителска среща.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам спомен, че на последния съвет споменаха нещо ново за този вид отсъствия, но понеже не съм класен и не го запомних Blush Утре ще питам и ще пиша пак.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Утре ще питам и ще пиша пак.

да, моля те... Ще чакам с нетърпение. Благодаря ти, както и на jakinik   bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 743
3 дни, сигурна съм Peace

# 5
  • Мнения: 3 740
Досега са ни казвали три дни.
Всъщност, от кого зависи? От училището или от Министерството?

# 6
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
В гимназията на дъщеря ми зависи от директора. Ходи се лично с молбата с подробно описани причини и той решава Grinning

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На нас ни казаха 3 дни за всеки срок. Правят се и изключения, разбира се. Peace

Но това са извинени отсъствия, Шани. Peace

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 08:18 от anuschka

# 8
  • Мнения: 2 700
На нас на родителската среща ни бяха казали ако не се лъжа пет дни.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Но това са извинени отсъствия, Шани. Peace

да, така е.
...обаче не се разбра все пак 3 или 5 са дните...  Rolling Eyes

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Но това са извинени отсъствия, Шани. Peace

да, така е.
...обаче не се разбра все пак 3 или 5 са дните...  Rolling Eyes

В нашето школо у наше село Wink са 3 дни за срока. Но, ако директорката се съгласи може да дадат и повечко дни.
Все пак говоря за началния курс...

# 11
  • Мнения: 1 100
Но това са извинени отсъствия, Шани. Peace

да, така е.
...обаче не се разбра все пак 3 или 5 са дните...  Rolling Eyes

В нашето школо у наше село Wink са 3 дни за срока. Но, ако директорката се съгласи може да дадат и повечко дни.
Все пак говоря за началния курс...


Как бе? Само три дни?? Преди 2 години отсъствах цяла седмица и 2 дни отгоре. Във вашето школо.  Rolling Eyes Само с една обикновена молба, в която дори не се пишеше нищо подробно. Само, че молим за извинение..

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Но това са извинени отсъствия, Шани. Peace

да, така е.
...обаче не се разбра все пак 3 или 5 са дните...  Rolling Eyes

В нашето школо у наше село Wink са 3 дни за срока. Но, ако директорката се съгласи може да дадат и повечко дни.
Все пак говоря за началния курс...


Как бе? Само три дни?? Преди 2 години отсъствах цяла седмица и 2 дни отгоре. Във вашето школо.  Rolling Eyes Само с една обикновена молба, в която дори не се пишеше нищо подробно. Само, че молим за извинение..

Именно, дават и повече, но все пак се иска разрешение. Директорът има право да откаже, защото са над 3 дни например. Но досега не съм чувала да отказват на никого.
А до 3 дни е безпроблемно.
Аз съм особождавала дъщеря си досега няколко пъти за по 1-3 дена, не ми се е налагало повече. Ако ми се наложи, знам, че няма да ми откажат. Peace

Давам тази информация, която получаваме на родителските срещи, не си я измислям Wink.

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Такаа - питах: за една учебна година е възможно да бъдат извинени отсъствия с бележка от родител по семейни причини до 3(три) дни.
За всички останали отсъствия трябва да бъден представен документ - мед. бележка, бележка за проведени състезания или други мероприятия и т.н. По семейни причини без други обяснения може да се отсъства до три дни на година.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Lilqna   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт