Testove za ovylacia

  • 5 127
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Zdraveite momi4eta!Moje li da spodelite kakva marka testove za ovylacia izpolzvate i kolko stryvat.Blagodaria vi predvaritelno!

# 1
  • Мнения: 2 120
Аз използвам `Клиар`

# 2
  • Мнения: 268
Clear Ovu - 5 теста за овулация и 1 за бременност. 21 лв май бяха последния път  newsm78

# 3
  • Мнения: 364
Clear Ovu - 5 теста за овулация и 1 за бременност. Аз си ги набавям за 9,90 лв. от всяка аптека в Търново

# 4
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Днес за първи път си купих Clear Ovu - 5 теста за овулация + един за бременност. Цената беше 9,50лв. Успех!

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Хайде още един глас за Clear Ovu, макар че отдавна не ползвам тестове за овулация  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 247
И аз съм за клиар овю. Много съм доволна от тях-последният път си ги купих за 10.50 от Пловдив.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
И аз ползвам Clear Ovu Test - 5 теста + 1 за бременност. Купих си ги за 9.45лв. Май в различните градове и аптеки цените са различни, а. Laughing Но 20лв. в никакъв случай не са, това си е живо ограбване! #Crazy

# 8
  • Мнения: 802
аз съм пак - четох нещо за използването на тестовете за овулация - вижте

Понякога, макар и рядко е възможно да установите пик на LH с всичките 5 теста, с които сте се тествала.

Кога е възможно да има продължителен пик на LH или пик на LH в необичайни дни.
Възможни причини са:
• Прием на медикаменти за лечение на стерилитет
• Бременност
• Поликистозна болест
• Менопауза

Това означава ли, че ако примерно на 20 тия  ден направиш тест за ову и даде положителен резултат - значи ли че има бременност вече ?!

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Диляна, имаше някъде тема дали тестовете за овулация се позитивират при бременност, но не мога да я намеря... Дара е спецът по темата  Mr. Green Но имам спомени че се случва тест за овулация да отчете бременност. Но не и на 20 ден от цикъла де  Mr. Green, защото е много рано тест да отчете бременност на 20 ден ако приемем че овулацията е била около 14 ден...

# 10
  • Мнения: 295
А пък на мен обикновено точно на 20- 21 ден ми отчита ову. Но моят цикъл е дълъг, така че...
 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз съм използвала Clear Ovu - 9,30-9,50 лв. и Be sure - 9,60лв. Така се случваше, че винаги с ClearOvu си хващах овулацията.  Mr. Green Но май BEsure ми харесваха повече, защото имат легенчета и защото лентичката трябва да се държи около 3сек и резултатът излиза по-бързо. При ClearOvu лентичката трябва да се държи около 30 сек.  Peace

По принцип купух някой от двата теста, които имаше в аптеката, но си предпочитах Be sure. Предлагали са ми и други тестове по аптеките - единични за около 2 и нещо лв. и някакви 5 тестаа, които струваха 25 лв.  #Crazy   Все пак мисля, че Be sure и ClearOvu са най-добрият избор! Peace

# 12
  • Мнения: 6 167
Хайде още един глас за Clear Ovu, макар че отдавна не ползвам тестове за овулация  Laughing



и аз съм пробвала този.
но в упътването пише, че е достатъчно да се появи втора лентичка, за да е положителен,
а аз изчетох всичко тук и всички казват, че втората трябва да е по-наситена. newsm78
тоест, не съм убедена, че като видя двете лентички ясно, това означава, че има овулация.

# 13
  • Мнения: 65
И аз се присъединявам към ползващите Clear Ovu- на достъпна цена са и ги има в почти всяка аптека. 

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Лени, май не си разбрала добре упътването  Blush За да е положителен теста не е достатъчно да се появи втора черта. Тестовата черта трябва да е със същия интензитет като контролната или по-тъмна от нея. Това е правилото!  Peace Ето пример със същите тези тестове:

Общи условия

Активация на акаунт