Подарявам Ламиктал таблетки 5 мг

  • 2 227
  • 5
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами...чаках 2 месеца и се надявам да не ми потрябва повече.
Малко се презапасихме (15 опаковки имаме)...та ако на някой може да му е от полза, нека си каже.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 333
Реза,  новината че вече не ти трябват лекарствата е повече от прекрасна  Hug Много се радвам за Ди и за теб!!!! Браво на малката героиня Ди !!!

НИе чакаме да навърши Мими 2 годинки и тогава да кажат дали може да пие Ламиктал или не. Казват ни че трябвало да се започне чак след 2 години с този препарат и ние чинно си чакаме възрастта, въпреки че на всички съм казвала че пием Трилептал от 3 месечна възраст, а в листовката пише че е за деца над 6години. Ама нали са лекари и си "разбират " от работата.

Вече като си имаш отново комп пиши ми моля те !

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам, Наде:)
Ламиктала беше предписан на Диана преди да навърши две години от проф. Симеонов, а след това дозата дори беше увеличена от проф. Чавдаров.

Запасите ни са със срок на годност до 11. 2007 и ми се иска да ги дам на някой, който има нужда, защото не е евтино лекарството...

# 3
  • Мнения: 2 336
Здравейте, ще се радвам да помогна и аз. Имам 1 кутийка Ламиктал 50мг, 2 лисчета Трилептал 600мг, Габитрил 15мг- 1 кутийка и няколко таблетки Топамакс от 25 и 100мг /около 5-6/.

# 4
Ами...чаках 2 месеца и се надявам да не ми потрябва повече.
Малко се презапасихме (15 опаковки имаме)...та ако на някой може да му е от полза, нека си каже.
Здравейте,моя позната търси за детето си и няма финасови възможности,ако проявите желание обадете ми се.С благодарност!
Тел.ми е 0887334071 -има и добри хора в тая страна!!!!!!!!!

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Иванов Орлин   отдавна дадохме ламиктала на детенце, което имаше нужда...
Дано твоята позната намери начин и за нейното.
 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт