Как подслаждате киселото мляко?

  • 1 281
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 399
Започнах да двам кисело мляко, но разбира се бебка не го иска в натурален вид. Не ми се иска обаче да го подслаждам със захар. Смесвам го с извара и добавям плодово пюре. Става леко сладникаво, но не наистина сладко. Тя обаче пак не е възхитена и след няколко лъжички го отказва. Яде го само ако му добавя бисквита, което по същество си е захар. А вие с какво подслаждате киселото мляко за да го ядат децата?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
За мой късмет Иво хареса киселото мляко само и единствено в чист вид-без нищо добавено, даже не и разклатено в кофичката.

Не съм пробвала да подслаждам с фруктоза каквото и да било, но единствено за нея се сещам сега..... newsm78

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Освен плодово пюре съм слагала и намачкан банан,но напоследък го давам чисто въпреки че не е много въодушевена.

# 3
  • Мнения: 326
аз го подслаждам със захар-на 100гр една кафяна лъжичка

# 4
  • Мнения: 27 524
Вземи фруктоза или кафява захар.

Аз давам плодови, които са ароматизирани и сладки.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз го давам в чист вид или с плодове - за предпочитане банан, по-сладък е  Wink

# 6
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Със захар-на 250гр половин мерителна лъжичка отАМ.

# 7
  • Мнения: 832
И моят син, като му предложих кисело мляко за пръв път, ей така чисто, направи такава физиономия на отвращение и повече не съм му предлагала, защото не исках да го подслаждам съсъ захар, давах му само плодови. След 1 месец пробвах пак да му предложа и той хапна една лъжичка, хареса му и поиска още. И сега като види кофичка с кисело мляко, докато не я изяде цялата не мирясва, така чисто косело мляко без нищо.

# 8
  • Мнения: 4 621
Със захар, иначе не го иска Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 7 033
Слагам банан или ябълка, добавям и бисквити Закуска, защото давам кисело мляко като вечеря.

# 10
  • Мнения: 4 399
Благодаря ви за отговорите!  bouquet
Пробвах с ябълка още в началото, но тя не е много сладък плод и не го прие с нея. Сега ще опитам с банан. Мислех че банан няма да върви с кисело мляко, но щом казвате че става, ще опитам. И ще продължавам от време на време да опитвам да и пробутам и чисто кисело мляко, децата си променят вкуса и предпочитанията.
Между другото всички плодови млека които съм виждала са подсладени със захар и прекалено сладки според мен. Затова предпочитам да ги избягвам. Иначе детето много ги харесва.

# 11
  • Мнения: 4 392
Малката го яде чисто.
Вместо да слагаш захар или плодово пюре, пробвай със сладък пресен плод. Peace

# 12
  • Мнения: 1 446
За мой късмет Иво хареса киселото мляко само и единствено в чист вид-без нищо добавено, даже не и разклатено в кофичката.
И моя Иван яде млякото по същия начин. Не е любител на сладките неща , за мое щастие.
Пробвай със сладък плод или кафява захар , както са ти казали момичетата.

# 13
Малката го яде чисто.
Вместо да слагаш захар или плодово пюре, пробвай със сладък пресен плод. Peace

 Peace

# 14
  • Мнения: 1 186
И моето дете го обича чисто но не отказва и на подсладеното разбира се  Peace....аз го подслаждам с бисквитите на прах на Плазмон  Peace

Общи условия

Активация на акаунт