Лигав ли ви е 14-ти февруари?

  • 4 250
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Не че не съм романтична, но този ден ми идва в повече. Разтичат се едни сълзливи обяснения, едни сърца, едни китки...чудо голямо ooooh! Който си е влюбен няма нужда от специална дата за да го демонстрира.

# 1
  • Мнения: 1 533
Много ми е лигав! Смятам да прекаля с алкохол!

# 2
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да лигав ми е и всичките там кичозни сърчица по сергиите и магазините,наистина съм се чудила защо трябва специален ден за да кажеш някому,че го обичаш.За мен всеки ден е подходящ.Плюс това този празник е толкова комерсиален и толкова наложен.........А ние довечера ще пием по едно вино за нашенския Трифон Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4 665
"Лигав любовен петък...
Мразя петъците.
Винаги съм ги мразила.
Всчки започват да се лигавят с любимите си хора, като че ли ги виждат за последен път през живота си.
Отвратително.
Сякаш не можеш да обичаш в понеделник, сряда или пък неделя.
Лигав любовен петък...Отвратително.
Стоиш сврян до "него" или "нея", стискате се до задушаване и часовете се търкалят бавно,като диня по 70-градусов склон.
Отвратително.
После и двамата ( или тримата ) се наслаждават на мириса на засъхнала пот върху себе си и го намират за еротично, дори се гушват един до друг и така си и заспиват....слепвайки.
Отвратително.
Събуждането било най-хубавото от цялата история на "лигавия любовен петък"?! Събуждали те с не дотам стерилна целувка,докосвали те с ръце все още не пожелали да си кажат " Добро утро с водата" и накрая ти казвали "Обичам те ".
Отвратително."

Само дето днес е сряда Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 491
И аз не го обичам, затова на този ден празнувам Трифон Зарезан и се напивам Mr. Green

Много комерсиален стана Св. Валентин напоследък и това много ме дразни, реклами, сърчица, цветя, магазините пълни с разните му там Валентинки и тем подобни глупости, направо се дразня Close, Който иска да си го празнува, но защо всичко трябва да е залято с рекламни тъпотии, пък и наистина всеки ден е подходящ да докажеш на някого обичта и уважението си, няма нужда от специална дата.
Така че, честит ви Трифон Зарезан! Wink и НАЗДРАВЕ!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 530
Лигав е, да! За това празнуваме Св. Трифон.

# 6
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Лигав ми е ...пък ине съм влюбена вече Wink...ще уважа Трифон Зарезан довечера Drunk.

# 7
  • Мнения: 239
Не че не съм романтична, но този ден ми идва в повече. Разтичат се едни сълзливи обяснения, едни сърца, едни китки...чудо голямо ooooh! Който си е влюбен няма нужда от специална дата за да го демонстрира.

На този ден винаги празнувам с пиченца на по 17-18 защото са ултра тъпи и ми се връзват на евтините подаръчета и скъпите обещания. Жена ми няма претенции за този празник защото е интелигентен човек, който си гледа работата и не се занимава с простотии. Не случайно е с мен от училище още.

# 8
  • Мнения: 10 758
Кас, писна ми да сме винаги на едно и също мнение Wink

# 9
  • Мнения: 239
Кас, писна ми да сме винаги на едно и също мнение Wink


Може би сте просто на един акъл ако се сещаш... Joy

# 10
  • Мнения: 4 665
Пием едно и също с девойката Жоре,какво да се прави Simple Smile

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Лигав ми е, да. И освен това ми е досадно как всички очакват, че като е четирнайсти, трябва да се излезе по двойки и да се гледа влибено. Аман. Начи, 364 дена в годината - инак, пък на 14-ти - либофф...

# 12
  • Мнения: 10 758
Кас, писна ми да сме винаги на едно и също мнение Wink


Може би сте просто на един акъл ако се сещаш... Joy
И това е така bowuu и ти го знаеш Wink

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
НЕма по-тъп празник!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 865
не ми е лигав. много ми е готин даже.
вино, сиренце, месце... и за да е пълно щастието - шоколад. нищо лигаво няма. дотолкова не ми е лигаво, че го практикуваме поне веднъж седмично. кой ти гледа календара? hahaha

Общи условия

Активация на акаунт