За Фризовома

  • 405
  • 3
  •   1
Отговори
 Моето бебе хапва Фризовом вече седем месеца и сме много доволни от тази храна. Малката я обича и наддава прекрасно. В един момент педиатъра изрази мнение да минем на Фризо2. Незная дали от това или има друга причина, но бебо получи леко разтройство и сега сме още на лечебна храна предстои ни захранване с мляко - и се чудя с кое мляко да започна? Интересува ме личният опит и на други мами,  ще се радвам ако споделите с мен, благодаря!

# 1
  • Мнения: 532
Здравей,
И ние ползвахме Фризовом дълго време и сме много доволни.Ако бебето ти не повръща вече мога да ти препоръчам Нутрилон 2.
Никога не е имала оплаквания от него и досега го ползваме,но вече сме на Нутрилон 3.
Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 574
Аз давах парвият месец от него защото е за лесно храносмилане и не се налагаше да я изхождам с термометър,но сега давам аптамил защото всичко се нормализира!Аз съм доволна от фризовома но за приготвянето му трябва вряла вода иначе не се разбива,и докато поизтине вече сме събудили блока!

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Фризовома може да се дава до 1г.  Peace Не е лекарство, та да се спира  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт