комплект за хранене?

  • 1 972
  • 11
  •   1
Отговори
  • при моите любими
  • Мнения: 2 526
Днес реших, че трябва да си купя комплект за хранене - вилици, лъжици и ножове. Влязох в един магазин (сравнително малко магазинче) и останах направо  #Crazy от цената. Големите комплекти 72бр., които са  за 12 човека, започваха от 350лв до  1500лв. а малките 24бр. за 6 човека най- евтиния беше 150лв. Наистина ли струват толкова много, направо съм в потрес. Ако знаете къде има  на по нормални цени, моля ви помагайте.

# 1
  • Мнения: 1 655
Вероятно си попаднала на супер супер луксозни комплекти. Къде да провериш на друго място, сещам се за Халите, Метро, КОМО...

# 2
  • Мнения: 547
И аз мисля, че си попаднала на някакво луксозно изпълнение. Аз ползвам в момента комплект от 24 части, който преди около 3г. струваше 15-ина лв. Е, вярно, че златистият им кант не поизтри, ама още стават. Когато погрознеят много, ще си купя нови. Или ще извадя подаръка от сватбата, който е за 12 души и сега ползваме само когато имаме гости.

# 3
  • Мнения: 420
В "Метро" например има доста добър избор на прибори за хранене.
От там си купих "Луминарк" комплект 24 части /нож, вилица, лъжица и чаена лъжичка/ за 6 човека беше на промоция около 25 лева.
Дръжките са в много красиви цветове - има ги в различни разцветки.
Продават ги в прозрачна опаковка. Ползвам ги от години - не са мръднали. Пускам ги в миалната.
Скоро си купих още два комплекта и така ми станаха набор за 18 човека.

Ако този стил не ти харесва, пак в "Метро" продават на "Терна". Български са, с класически дизайн.
Продават ги на бройка, така сама можеш да си събереш комплекта.
Цените на бройка са от 1 до 3 лева - зависи дали е нож, вилица, малка виличка и т.н.
Комплект за 6 човека излиза под 100 лева.

# 4
  • при моите любими
  • Мнения: 2 526
Благодаря ви момичетата, ще отскоча до метро да си купя

# 5
В Метро съм виждала такива комплекти за 40 лв и други големи комплекти с всякакви джаджи за 60лв.

# 6
  • Мнения: 1 800
Нашият комплект-куфар на два етажа, закупен от Метро със страшно много части на ниска цена, която сега не си спомням колко е точно, ръждяса в миялната.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ако отидеш в Метро можеш сама да си направиш комплект от иноксовите прибори(6 бр. струват около 7-8лв.) и определено са по-добри от онези в куфарчетата.

# 8
  • София
  • Мнения: 676
Преди 4 години ни подариха от комплектите в куфарчето. Нашите са за 12 човека, вилички и  лъжички-големи и малки, ножчета и други джажди-щипка за лед, шпатула за торта, черпачета и др. Досега не е мръднал златистия им кант Peace. Много съм доволна. Не знам каква им е точната цена  newsm78. Мисля, че не са много скъпи. От Метро определено можеш да се снабдиш за по-нормална цена.

# 9
  • Мнения: 505
В ТСМ също има солидни комплекти на хубави цени, а ако улучиш и намаление излизат съвсем изгодно.

# 10
  • Мнения: 3 360
Ако отидеш в Метро можеш сама да си направиш комплект от иноксовите прибори(6 бр. струват около 7-8лв.) и определено са по-добри от онези в куфарчетата.
Подкрепям те-това е по-добър вариант!

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В "Метро" например има доста добър избор на прибори за хранене.
От там си купих "Луминарк" комплект 24 части /нож, вилица, лъжица и чаена лъжичка/ за 6 човека беше на промоция около 25 лева.
Дръжките са в много красиви цветове - има ги в различни разцветки.
И моите са такива ,но за 2 г. почна да се чупи пласмасата по тях.

Общи условия

Активация на акаунт