На някой да е следил бременността д-р Крумов в П-в

  • 516
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Моля споделете ако той е следил бременността ви. Колебая се при кой да се запиша и незнам той дали води ЖК, как следи бременността ако го прави. Много съм доволна от досегашните си посещения при него, чувала съм много хубави неща, но незнам за консултациите, дали ги прави, тъй като в кабинета си няма ехограф.

# 1
  • Мнения: 473
Д-р Крумов не работи със здравната каса и затова не води женска консултация. Той работи на частна практика. Аз ходя при него от началото на бременността ми, сега съм в края на осми месец. Страшно съм доволна, невероятен човек и лекар. Толкова глупости ми наприказва една друга лекарка, при която ходих само за болничен, а той винаги ме успокояваше, преглеждаше ме и ме уверяваше, че всичко е наред. И то наистина си е наред. Наложи се в пети месец да вляза в болница, той ми уреди приема и лечението - страшно съм доволна от целия екип във ВМИ. Невероятно човечни хора, гледаха ни като принцеси, честно без да преувеличавам. От Крумов съм много доволна, той излишни прегледи не прави. Има няколко основни момента през бременността, които задължително наблюдава, правя пълни кръвни картини и ми направи една схема на лекарства, които да пия /витамини и добавки/. През цялата бременност си пия витамини, и се чуствам много добре. Препоръчвам ти д-р Крумов горещо. Надявам се да родя при него безпроблемно. Ще ти пиша отзиви от раждането.

# 2
Доктор Крумов
 Работи в ВМИ Пловдив, висок, едър мъж с ме4е6ки ръце. За него ли става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт