Тормози ли ви температурата

  • 859
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
От както съм бременна, все съм с температура около 37. разбрах, че било нормално, обаче вече втори месец се чуствам като болна. Това не вреди ли на бебето ми? Постоянно ми е топло, студено, боли ме главата, очите, некомфорт в ставите - все екстри от температурата .Вие така ли бяхте?

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 17:50 от AMF

# 1
  • Мнения: 1 104
Аз лично нямам впечатления. Една приятелка, ражда при него. Беше се записала на ЖК при него във ВМИ-то ( АГ-то на ВМИ е в Хирургиите) и остана доволна. Бяха се разбрали с него да присъства и води  раждането, ако не е на смяна. Така и стана. Докато беше бременна понякога ходеше и на прегледи в частния му кабинет,ако това има значение, но там ходеше защото тя си искаше. Той не й е препоръчвал, нито я съветвал да посети частния му кабинет.

# 2
  • Мнения: 640
Аз освен температурата имах и фарингит. В началото ми беше супер кофти и отпаднало и мислех, че е от температурата, но когато мина фарингита се оправих. Въпреки, че имах температура се чувствах много добре.

# 3
  • Мнения: 4 546
мисля, че не вреди на бебето. температурата се дължи на увеличаването на хормона прогестерон-помага да се задържи бебето. природата си е измислила механизъм, едва ли е вредно.  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 634
Не се притеснявай някой сме така.
Аз първо реших, че имем грип, а не че съм бременна.
И даже си мислех, че закъснението, е следствие от грипа.
И близо два месеца бях с 37 и вечно спяща и уморена.
Споко ще мине.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Мен честно казано гаденето и повръщането определено са ми много по-голям проблем.  Sick Twisted Evil

Аз 2 месеца мерих БТ и знаех, че трябва да се покачи и чаках с нетърпение стойности над 37.

Иначе - няма какво да направиш. Температурата се покачва заради покачването на прогестерона. Не е вредно за бебето.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 039
мисля, че не вреди на бебето. температурата се дължи на увеличаването на хормона прогестерон-помага да се задържи бебето. природата си е измислила механизъм, едва ли е вредно.  Simple Smile

Peace

# 7
  • Мнения: 2 096
Не е вредна тази температура. Нормална е! Свиквай с неразположенията, при някой бременности всеки месец ново двайсе излиза!
Аз бях с температура първите 3 месеца. После спада до нормалната, но цяла бременност ми е все топло. Има и други екстри които ще забележиш, но бременност с бременност не си приличат и твоята ще си е уникална. Лека и безпроблемна ти желая!

# 8
  • Мнения: 2 005
Така е мила и аз поддържах температура 37.2, до 37.5 почти през цялата бременност Thinking
Постоянно ме тресеше и ме болеше глава WhistlingКакто и при теб:ту ми бе топло,ту студено newsm78Даже пих антибиотик,заради това .Помислих,че съм настинала нещо,а то така си продължи почти до като родя Rolling EyesЛека бременност  bouquet

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 3 389
Не-е, по никакъв начин не вреди, не се притеснявай излишно.

# 11
  • Мнения: 4 555
От както съм бременна, все съм с температура около 37. разбрах, че било нормално, обаче вече втори месец се чуствам като болна. Това не вреди ли на бебето ми? Постоянно ми е топло, студено, боли ме главата, очите, некомфорт в ставите - все екстри от температурата .Вие така ли бяхте?
И аз съм точно така. Неприятно ми е, чувствам се, все едно съм болна и отпаднала. Едва се тътря из къщи, една прахосмукачка не мога да пусна Sad

# 12
  • Мнения: 46
и аз съм така,особенно вечер вдигам температура до 37.4,тресе ме,но това е нормално за цялата бременост не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт