Хотел "Виталис" - Пчелин

  • 14 138
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
Здравейте, мами. Честит Свети Валентин!

Искам да попитам- някой има ли телефооните и кординатите на хотел Виталис в Пчелин, че сайтът им не работи и няма как да я намеря тази инфо, дори в гугъл, за съжаление. Моля, ако някой  има кординатите- да пише.  baby_neutral

# 1
# 2
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Там е отврат. Нямам на идея как този хотел още съществува.

# 3
  • Мнения: 1 701
Там е отврат. Нямам на идея как този хотел още съществува.
Ти кога ходи за последно и кое точно те отврати?

# 4
  • Мнения: 1 180
http://www.hotelvitalis.com/index.html

Хм, не ми изглежда зле, ама знаеш ли  newsm78....

# 5
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Някъде да виждате санитарен възел сниман?
И аз се подлагах (не помня лято 2005, мисля половината хотел беше запечатан с найлони за ремонт, но това не беше фаталното) гледаме с мъжа ми снимки от сайта им, добре изглежда близо до София и айде. Даже си взехме стая с мебели от ковано желязо Simple Smile
Гадус: баните са от соц време с гнусни кафяво-жълти плочки, тоалетните чинии също не са подновени, а все пак там отиваш заради водата. В стаята ни не беше сменен мокета, имахме и соц диванче покрито с някаква дамаска, но всичко вонеше на старо и непроветрено. Терасата не беше отремонтирана. Външния им басейн не го чистеха, пристигнахме в петък и добре, че се покъпахме на "чиста водичка", през ноща валеше и в събота басейна беше с някви буболечки и никой не се сети да ги изчисти от персонала докато не им казаха хората от почиващите. Няма достатъчно шезлонги, абе ужас направо.
Нагласили са няколко снимки, това е Sad за жалост.
Някой да е ходил и да споделя мнението ми?

# 6
  • Мнения: 1 701
Някъде да виждате санитарен възел сниман?
И аз се подлагах (не помня лято 2005, мисля половината хотел беше запечатан с найлони за ремонт, но това не беше фаталното) гледаме с мъжа ми снимки от сайта им, добре изглежда близо до София и айде. Даже си взехме стая с мебели от ковано желязо Simple Smile
Гадус: баните са от соц време с гнусни кафяво-жълти плочки, тоалетните чинии също не са подновени, а все пак там отиваш заради водата. В стаята ни не беше сменен мокета, имахме и соц диванче покрито с някаква дамаска, но всичко вонеше на старо и непроветрено. Терасата не беше отремонтирана. Външния им басейн не го чистеха, пристигнахме в петък и добре, че се покъпахме на "чиста водичка", през ноща валеше и в събота басейна беше с някви буболечки и никой не се сети да ги изчисти от персонала докато не им казаха хората от почиващите. Няма достатъчно шезлонги, абе ужас направо.
Нагласили са няколко снимки, това е Sad за жалост.
Някой да е ходил и да споделя мнението ми?
Аз!  Sunglasses Виж тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161068.0;all
Мога да добавя, че баните в неремонтираната част наистина са си още със "соц-кафявите плочки"  Wink, но иначе е изключително чисто и уютно! Този уикенд ще ходим за трети път тази година - нали не мислиш, че съм садо-мазо?!  Mr. Green

# 7
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
А в ресторанта как са цените? Верно беше изключително вкусно, но една супа беше 2-3лв, мусака 5 лв, нещо такова си спомням.
Бях през лятото, вътрешния им басейн не работеше Sad
Нямам наблюдения да беше чисто Sad показаха ми спа центъра, който беше в нещо като мазе, някви вани, които бяха с паежини. Соц легла за масаж и някви лелки, дето не ми вдъхваха доверие, че да си дам кожата да ми правят нещо.
Външния басейн както казах не го чистят, нямаше и достатъчно шезлонги, а малкото, които имаше не бяха забърсани, ходих да им кажа да почистят, а те ми дадоха парцал да си го избърша сама.
Само лоши впечатления имам от този хотел Sad
Но местото, на което се намира е прекрасно, тишина и спокойствие, просто приказка, ще се радвам ако са ги оправили тези неща. Реновираната част, изцяло ли е подновена? Бани, подови настилки, дограма, тераси?

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Ние резервирахме стая в ремонтираната част за понеделник-сряда.
Надявам се да е добре Confused Не търсим лукс естествено.
jane1, с детето ли сте ходили?

# 9
  • Мнения: 1 701
vesel4e, в ресторанта някои неща са скъпи /алкохол, закуски/, други - не /аз напр. вечерях някакви пилешки карета със зеленчуци на плоча - огромно количество, които струваха около 4,50/...
В спа центъра не съм стъпвала да си призная - не мога да коментирам... През цялото време киснахме в открития басейн, който беше чист!
За шезлонгите... ми не съм ги броила, пък и е зима все пак...
В понеделник ще дам отчет за новата част, защото до момента съм била само в старото крило, където пак подчертавам, че беше топло, уютно и чисто!
ЕлиТ, първия път бяхме с чаве, но тогава нито си носех бански, нито нищо... Добре, че беше хубаво времето, та си отседяхме на кафето отвън.  Sunglasses Но за такова малко дете не е подходящо - нито в ресторанта да го заведеш /тогава не вечеряхме даже  Sad/, нито да го топнеш в басейна... нито може да ходи и да си играе...

# 10
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Явно имаме различни представи за почивка.
Аз пък търся лукс, в края на крайщата на почивка съм, не на мизерия.
Пък и за 50-60лв може да се намери нещо доста по-добро.
Но незнам как може да се хареса такава баня на някой, жалко че нямам снимки да публикувам. Нека някой да снима и да пусне някоя друга снимка от санитарния възел. И как може да е чист 100 годишен мокет, набит с прах.
Споделете за хотел "Езерото", моля.

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
От три дни ровя в нета и във форума за място с вътрешен топъл минерален басейн, където можем да се вместим до около 70-80 лв за нощувка на четиричленното ни семейство. За това писах, че не търся лукс Peace

"Езерото" беше другият вариант, но по телефона от там са казали на мъжът ми, че басейна е тип джакузи (около 5х5м) и той се отказа.

Ще видим какво ще излезе.

Благодаря за инфото и на двете ви  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 701
Явно имаме различни представи за почивка.
Аз пък търся лукс, в края на крайщата на почивка съм, не на мизерия.
Пък и за 50-60лв може да се намери нещо доста по-добро.
Но незнам как може да се хареса такава баня на някой, жалко че нямам снимки да публикувам. Нека някой да снима и да пусне някоя друга снимка от санитарния възел. И как може да е чист 100 годишен мокет, набит с прах.
Споделете за хотел "Езерото", моля.
Уф, този чат взе да ми писва, затова ще кажа нещо за последно - въпросният хотел не е "лукса", който може би търсиш, но в никакъв случай не е "мизерен"!  Naughty И хайде да споделяме пресни впечатления, а не такива от 2005 г.!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 419
Аз вече си казах мнението в съседната тема - моите впечатления са от миналия уикенд! Няма нищо вярно в това с баните - баните са нови, с модерни душове за воден масаж, стаите са хубави, басейна - външния е чист. Но аз говоря за реновираната част...не знам veselche в коя част е спала... Но за мен имат много да поработят по обслужването и храната в ресторанта.

# 14
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Но за мен имат много да поработят по обслужването и храната в ресторанта.
ММММ, да. Поисках си кафе да ми донесат, като си лежах на почистения от МЕН шезлонг, а те ми казаха, че не сервирали на басейна.
Явно 2005, 2006, 2007 все тая, нямаме никакво обслужване Sad
След такъв weekend как да ида пак, не бих, не съм садо-мазо.
Да добавя, ползвах старата част на хотела, според мен, за реновираната, която вие говорите, точно тогава я подновяваха. Но тогава си взех реновирана стая с мебели от ковано желязо, с няколко екстри от соц време, които открих като пристигнах - баня, мокет, вмирисано диванче, та така.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 14:30 от vesel4e

Общи условия

Активация на акаунт