Вьпросче-за врьщане на някакви пари от детските?

  • 621
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте момичета!Имам едно вьпросче:вярно ли е ,че пак се подавали документи за врьщане на някакви пари от детските и дали има някакьв срок.

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 08:28 от Vivi

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Олеле, а бях чела, че по другите държави микроикономика се учи в гимназиите и си е нужно.
Възстановяват ти се данъци по семейното подоходно облагане. Избира се родителят с по-голям доход през годината-събира си служебни бележки за доходи, попълва си приложение към декларация за облагане, попълва си декларацията и си я подава до 15 Април.
Как, защо, незнам
Детските са за дете, а данъкът си е за всяка година.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 389
Мисля,че срокът е до 30 март.

# 3
  • Мнения: 374
Става въпрос за данъчно облекчение за деца. Взима се служебна бележка от работодателя на единия родител и данъчна декларация с притурка към нея по чл. 29а от данъчната служба. Декларацията и притурката се попълват, след което всички документи се подават в Данъчното, като се посочва и сметка, по която да бъде преведена съответната сума. Данъчните издават акт за възстановяване и след около месец превеждат парите по сметката.

# 4
  • Мнения: 984
Мисля,че срокът е до 30 март.
  Naughty 15 април

# 5
  • Мнения: 984
Здравейте момичета!Имам едно вьпросче:вярно ли е ,че пак се подавали документи за врьщане на някакви пари от детските и дали има някакьв срок.
парите се приспадат от данък общ доход, а не от детските, за повече информация прочетете Закон за семейно и подоходно облагане

# 6

Общи условия

Активация на акаунт