za kosi4kata na bebo

  • 978
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
mili mai4eta (sorry 4e pisha na latiniza)koga i kak se promeniha kosi4kite na va6ise beb4eta???nie sme na 2 mes i sme s tamna zasega.

# 1
  • Мнения: 44
i nashata v na4aloto beshe tamna,no okapa prez 3-4 mesets i vtorata e po svetli4ka!No dokolkoto sam 4uvala mogat postoianno da si gi meniat-do poberteta! Simple Smile

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Божа няма такава Mr. Green

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

И ние  сме в отбора на плешивите  Laughing има зачатъци на косичка, тъмна май ще е, но то и няма на кой да се метне със светла.

# 4
  • Мнения: 730
Симона е на 2год. без малко и няма почти никаква косица Peace,не ще да тръгне тази коса и неще TiredАма плешива няма да остане Crazy,така,че това не ме смущава FlutterСамо дето имам огромно желание да й правя прически,ама коса йок Mr. Green
Та на въпроса-променя се бавно и славно Laughing

# 5
  • Мнения: 942
Ние пък от както се родихме сме с много коса и не й е окапвала, но....от тъмна(почти черна) стана светло кестенява и сякаш продължава с всеки изминал ден да просветлява(особено на слънце) Grinningцвета почна да се променя след 4-тия месец при нас Winkи с всеки изминал месец става по-светла,ама до кога newsm78 незнам.

# 6
  • Мнения: 2 159
нашата от самото начало е светло кестенява, сега все още е така и новата след окапването
ще видим дали ще се промени, все пак сме на 4 месеца

# 7
  • Мнения: 3 116
От брюнетка, моята мома стана блондинка  Crazy

# 8
  • Мнения: 2 197
Има много бебета, чиито коси изсветляват с течение на времето. Детето на приятелката ми се роди с много тъмна коса, която не окапа изобщо , но постепенно започна да изсветлява и сега (на 3 години и половина) е почти руса. По същия начин дъщерята на една колежка изсветляваше чак до 4-5 клас, защото ние работихме 9 години заедно та и проследих и двете деца. Моята дъщеря също вече е с по-светла коса от както когато се роди. Надявам се да изсветлее още. Това е за кестенявите коси. Русите със сигурност пък потъмняват, но за доста по-дълъг период. Моята е била почти бяла до 3-ти клас, после е ставала все по-тъмна. Сега е тъмно руса през зимата и светло руса през лятото.

# 9
  • Мнения: 1 264
Ние сме на 4 и половина месеца и едва сега започна да излиза нова косица.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Оооо, не се притеснявайте за косите, колко ще се променят...
Брат ми например като малък (4-5 години) е бил с руса като слама права коса. Сега е с тъмно кафява, къдрава - ситно. Това май е станало в пубертета. Тъй че изобщо не се знае какви ще са косите на децата ни... Hug

# 11
  • Мнения: 1 701
Кали се роди с черна коса /колкото я имаше, де/, а сега е светло кестенява, чакам я да стане блондинка... Русо гладно нема...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 27 524
Откакто е роден досега не се е променила  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 677
Роди се с прилично количество тъмна коса. Напоследък взе да изсветлява.

# 14
  • Мнения: 270
Цвета не му се промени. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт