smetkite za toka

  • 2 538
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
v4era bash na sveti valentin ni doide smetkata za toka.Sumata e basloslovna Shocked kajete pri vas kak e mislite li da se razpraviate ili???.Znam 4e tova idva or razdelianeto  na smetkite ama ne mi se viarva da e toklova mnogo spodelete i vie....

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Току що направих справка виртуално. Сумата наистина е безумна (2 пъти и повече от  декемврийската при еднакво потребление), но не съм учудена. По същия начин ни честитиха есента, сега и първа пролет. Изобщо тези хора си правят каквото си искат, но и да се разправяш няма смисъл...

# 2
  • Мнения: 2 220
Мен пък ме учудва, че тази зима са ни ниски сметките. Сега проверих за януари - 70 лева  Rolling Eyes. не че имам нещо против, де.  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 676
Мога ли да проверя в интернет сметката си за ток и как?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Ей, с тези сметки ми беше толкова притеснено докато излезе нашата. Същата е, като декемврийската. Не, че е малка, но няма фрапираща разлика.
Явно сега е ред на другото електроразпределително дружество да се дъни.  Twisted Evil
EVN бяха преди нова година с големите сметки, сега са наред другите "хубавци"  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 2 700
Ами от доста време тръбят по новините, пък и тук се дискутира. ДА, сметките в София изглежда са увеличени около 2 пъти. От Енергото обясняват, че не било така, а че отчитането касаело по-дълъг период. Виж си сметката - нашата е за периода 22/12 - 27/01, т.е. 5 дни повече, но традиционно плащаните досега суми от 30-35 лв сега са скочили на 74.
Нищо успокоително не мога да ти кажа, освен че не си единствената Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 728
Мога ли да проверя в интернет сметката си за ток и как?

В интернет - незнам, но щом си от Варна, можеш да се обадиш на 070016161 (на цената на 1 градски разговор) и да се свържеш с оператор. Казваш си клиентския номер и ти съобщават сметката.

Нашата "декемврийска" сметка например беше за период 21.11.2006-06.12.2006. Сега "януарската" сметка е тройно по-висока и още незнам за какъв период се отнася  Close

# 7
  • София
  • Мнения: 981
Нашта сметка е за перида 30.12.2006 до 02.02.2007 и е безумна.
Днес казаха,че пак ще увеличават цената на тока.
Да ни е честито! smile3511

# 8
  • Мнения: 780
да ви кажа май наистина сметките в София са по различни и по големички Sad
нашата сметка е два пъти по голяма от предната е да вярно че е за по дълъг период ама нас ни нямаше от 22.12 до 08.01.07 т.е. би трябвало дори да е по малка  #Crazy незнам ама съм бясна и нищо не мога да направя и не мога да разбреа каква е тая цифра дето я плащаме за обслужване какво ми обслужват плащаме им кабелите или какво ако е така ами ние ги плащаме по два пъти значи ужасноооооооооооооооооооооооооо #Cussing out #Cussing out

# 9
  • Мнения: 1 877
300 кинта за декември как ви се струват???

# 10
  • Мнения: 507
Да и нашата е двойна спрямо тая от декември.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Първо ни смених електромерите на целия блок и сметката от 15-20 стана 30 бв. при еднакво потребление-не се топлим на ток.Обаче за януари сметката е 47 лв.
Това вече е прекалено! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 12
  • Мнения: 4 546
ние сме към ЕВН. сметката ни за ток още не е излязла в интернет. напоследък сметките са по-ниски и се чудя на какво се дължи това  newsm78

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
ние сме към ЕВН. сметката ни за ток още не е излязла в интернет. напоследък сметките са по-ниски и се чудя на какво се дължи това  newsm78

И ние сме към EVN. Днес излязоха сметките, но нещо си бяха променили адреса на сайта(пак маймунджалъци техни). ето новия:http://www.evn-ec.bg/bg/haushaltskunden/zahlungscheck.asp

# 14
  • Мнения: 1 163
Аз съм от Варна и нашата сметка беше двойно по висока за декември. Минават да засичат когато си искат, закръглят показанията къ по високите стойности, разбиват фактурата на 3 различни цени за дневна и нощна тарифа.....какжо да ви кажа---

СКАПАНА ДЪРЖАВА!!

И така ще продължава защото всички си мълчим!

Общи условия

Активация на акаунт