кажете за най-безумните си покупки за бебо

  • 5 485
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
сигурно почти всяка от вас има неща, които бебо не е харесал или са били беумно скъпи , а е можело и без тях.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Трите колички,които купих и сега ще поръчам четвърта Mr. Greenкакво да направя мания са ми,но други излишни нямам!

# 2
  • Петрич
  • Мнения: 321
O,много са.Бънджито,столчето за кола,първата люлка,един надуваем център,колелото и още куп по-дребни неща,но също толкова безполезни.

# 3
  • Мнения: 6 438
O,много са.Бънджито,столчето за кола,първата люлка,един надуваем център,колелото и още куп по-дребни неща,но също толкова безполезни.
Аз пък си мислех,че столчето за кола е необходима покупка  newsm78 Би ли казала защо точно е безумна? (и бременните мами да се образоваме малко)

# 4
  • Мнения: 942
Един шезлонг , който и до ден днешен не съм използвала SadА дадох доста парички за него Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 1 243
Вместо на изписването да беше облечена с комплект за изписване ,аз я облякох и с рокля,за която доста пари се изръсих.Но си заслужаваше.Беше като малка принцеса. Simple Smile
А синът ми няма безумни покупки.Аз съм доста практична. Party

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Един огромен надуваем център,който стоя надут 2 седмици и заемаше толкова много място,че го сгънахме,прибрахме го и от 1 година стои в шкафа Crazy
И мнооого играчки,който се чудя къде да слагам.Вече започнах и да изхвърлям,Калоян не им обръща внимание Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 022
Ами... къщичка. Която е голяма почти колкото цялата детска стая (а стаята хич не е малка). Наредила съм трите легла и бюрото покрай стените, а центърът на стаята е празен, за да има място за игри.  И насред това "място за игри" от миналата година се мъдри къщичка, която е толкова голяма, че се събират и тримата, а бебо спокойно може да стои прав вътре.  Всъщност, тати купи къщичката, така че вината не е моя  Mr. Green   Laughing 

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 377
Като най-безумно слагам първо мотора ( умален вариант за деца над 5-6 год. ) Харли Дейвидсън, който мъже ми купи за раждането на бебо.
Доста скъпи дрешки, децата растат толкова бързо...Ама нали искам моето гардже да е хубаво  Rolling Eyes
И преди 2 дена паяк люлка...Но сина ми вече пълзи и като го придържам - върви... Така че това ни е съвсем ненужно...Ще го продавам сега...

# 9
  • Мнения: 10 983
Отсега купих едни дънки за дете на 9-12 месеца  hahaha hahaha
Но толкова ми харесаха, че не се сдържах.

# 10
  • Петрич
  • Мнения: 321
O,много са.Бънджито,столчето за кола,първата люлка,един надуваем център,колелото и още куп по-дребни неща,но също толкова безполезни.
Аз пък си мислех,че столчето за кола е необходима покупка  newsm78 Би ли казала защо точно е безумна? (и бременните мами да се образоваме малко)
За нас е безумна,защото не ни се налага да пътуваме.Живеем в не много голям град и всичко ни е близко,така че навсякъде се придвижваме с количката.Ползвала съм го като шезлонг,а не като столче. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 424
и аз купих дънки и яке за 9 месечно бебе, но и аз не се сдържах. newsm78
купих и маратонки nike - суперски, ама защо са ни и аз не знам.
и една грейка на NUK ( тя ни е в тон с шишетата и бибероните ), но е налудничева покупка.
куп дрехи, които вече не й стават.
имаме и 7 - 8 шишета, а сме на кърма, но всичките са толкова сладки Laughing
абе като се замисля, бая пари съм дала за глупости, ама карай.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз пък още нищо излишно не съм купила... Но има време Mr. Green

# 13
  • Мнения: 9 050
Като ми казаха, че мога да слагам Стефан в кенгуру и аз купих 3 - за малко бебе ( до 7 кг ), малко по-голямо и най-голямо  ( до 17 кг ). Да обаче на него в кенгуру изобщо не му харесва. И така си стоят.... Sad
А колко дрехи има, които иобщо не е обличал. Обаче повечето са подарък и са направо безумни за обличане. Едни прехвърляния, едни отвори... Някои пък си му бяха малки още при подаряването.
Иначе, друго безумно и ненужно ми бяха всички варианти на коритцата за къпане. Малкия много плачеше в началото като го къпехме и аз все си мислех, че е от коритото. Какво ли не купих! Имаме 4 корита и 2 поставки. Нямаше ефект. Просто на него в един момент започна да му харесва, без значение какво корито ползваме.

Онова огромно нещо с чекмеджета, с корито и дъска за повиване отгоре, също е напълно безсмислено според мен.

Също така много безумна покупка мисля, че е пиличката за нокти ( поне за сега ). Той не ме оставя да ги отрежа, пък какво остава за пилене! Клъцкам набързо и това е.

Така като се замисля, май ми е пълна с боклуци къщата. ooooh! Отивам да разчиствам! Grinning

# 14
  • Мнения: 9 050
А и за още нещо се сетих - дървената кошара. Изобщо не виждам в момента смисъл от нея. Сума пари за кошара, още пари за дюшек и я ползвахме точно 1 месец.
После му купихме сгъваема и тя е хиляди пъти по-удобна. Заема по-малко място, може да се мести, можеш да си я сгъваш и да си я носиш, когато отивате на гости с приспиване. На две нива е. Абе изобщо, върши много повече работа, а е далеч по-евтина.

Общи условия

Активация на акаунт