Някой може ли да ми каже подробности за тази маска?

  • 642
  • 8
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Някой може ли да ми поясни нещо за тази маска за мазна коса: Необходими са ви половин чаена лъжичка гел от алое-вера ( можете да го намерите в аптеките) и супена лъжица лимонов сок. Смесете съставките с шампоана за коса, който използвате по принцип. Изплакнете косата си по нормалния начин.
Дали това количество е за 1 миене или се слага в шишето с шампоан. Струва ми се малко количество за цялото шише. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 092
И на мен ми се струва,че е за едно миене!Ще следя темата,ако някой вече я е пробвал,да пише резултата какъв е?

# 2
  • Мнения: 376
Не съм я чувала,интересна маска.Ти откъде я знаеш,прочете ли някъде или чу?Нямаше ли пропорции? 

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В този форум я бях чела, но не помня в коя тема точно. Само това пишеше и това си копирах, чак сега реших да я пробвам, понеже си взех лимони и се сетих за нея, и реших да я пробвам.

# 4
  • Мнения: 12 624
Тинка, щом има сок от лимон, би трябвало да е за един път, а не за дълго време.
Просто сокът като престои известно време, няма да има нищо общо с това, което е бил, така че едва ли е за добавяне в цяла опаковка шампоан.
На мен ми стана интересно за алоето - какво точно представлява този гел?
Иначе се надявам да споделиш какви са резултатите от маската, че и на мен омазняването ми е страхотен проблем

# 5
  • Мнения: 1 906
Дали това количество е за 1 миене или се слага в шишето с шампоан. Струва ми се малко количество за цялото шише. newsm78
Количеството е само за едно измиване.

Иначе аз знам друга маска за мазна коса: 1 с.л. ракия, 1 с.л. мед и 1 с.л. кисело мляко. Всичко се разбърква  много добре и се нанася само в корените на косата, защото ракията суши връхчетата и започват да цъфтят.
Моята беше мазна в корените и суха в крайщата. Отдавна не съм я ползвала, но имаше ефект.
Сега съм си купила една готова, но тя е за връхчетата (подхранваща).
Дано съм ти била полезна   Rolling Eyes

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Дали това количество е за 1 миене или се слага в шишето с шампоан. Струва ми се малко количество за цялото шише. newsm78
Количеството е само за едно измиване.

Иначе аз знам друга маска за мазна коса: 1 с.л. ракия, 1 с.л. мед и 1 с.л. кисело мляко. Всичко се разбърква  много добре и се нанася само в корените на косата, защото ракията суши връхчетата и започват да цъфтят.
Моята беше мазна в корените и суха в крайщата. Отдавна не съм я ползвала, но имаше ефект.
Сега съм си купила една готова, но тя е за връхчетата (подхранваща).
Дано съм ти била полезна   Rolling Eyes


Благодаря, и моята коса е от този тип, мазни корени сухи краища. Реших да го пробвам, защото е лесно и бързо за изпълнение. Не знаех, че от ракията цъфтят краищата, ще го имам в предвид, просто се чудя с какво да я заменя тогава пустата ракия в маската с Тривитаминол на Деси?   newsm78

# 7
  • Мнения: 1 906
Не знаех, че от ракията цъфтят краищата, ще го имам в предвид, просто се чудя с какво да я заменя тогава пустата ракия в маската с Тривитаминол на Деси?   newsm78

Незнам каква е маската, но ако е за цялата коса по-добре не си я прави. Ракията суши още повече. Така, че не е подходяща за суха коса (или връхчета).
Аз на връхчетата слагам един жълтък, няколко капки бадемово масло и мед.


[ Реших да го пробвам, защото е лесно и бързо за изпълнение.

Аз съм привърженичка на бързите и лесни процедури  Wink.

# 8
  • Мнения: 1 254
Ами, според мен хич не е маска, защото не престоява върху косата  Peace
И съм склонна да вярвам, че количеството е за едно измиване - но зависи този Алое-гел какъв е. Малко е за цял флакон шампоан.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт