Как намирате време за епилиране?

  • 1 133
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Майчета,ще Ви питам как и кога намирате време за епилиране?Цял ден на работа,вечер се прибирам,изморена съм,докато свърша това-онова домакинско,вечеря и станало 23часа и време за лягане.Та да Ви питам как се справяте с времето за разкрасяване?Кога вмествате това досадно занимание?

# 1
  • Мнения: 57
В събота , докато малчо спи  , а таткото е на работа 

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Защо не го правиш в почивните си дни?

# 3
  • Мнения: 376
В почивните дни пак имам домакинска работа,ако е хубаво времето гледам да излезем на разходка с детенце.След обяд мъничето като спи,може и таткото да дремне и не искам да бръмча,за да не ги смущавам.И трябва да го правя всяка седмица и ми отнема 2 часа. ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 392
Запазвам си час в салона събота или неделя сутрин през две седмици, а в помеждутъците си помагам с епилатора.
И аз нямам много време, откакто се роди малката, но в къщи знаят, че имам "Ден на Клеопатра" и се организират както могат, честно казано така си и почивам.

# 5
  • Мнения: 1 267
 и през уикенда не намирам. та като се почна едно бръснене  Blush ужас, та цяла зима. но да кажа честно, не забелязвам да е загрубял косъма. дори след като родих се поразреди "настилката" за моя радост. в крайна сметка бръсненето не е за препоръчване, но като не сколасвам за епилиране

# 6
  • Мнения: 2 152
Първо а мен това е мнооого приятно занимание Grinning
Сега с малкия по цял ден у нас намирам време.Ако пък от много миткане по разходки не съм успяла през седмицата го правя в неделя.Предполагам, че тогва и и ще можеш
"та като се почна едно бръснене  Blush ужас," - ГОЛЯМ СМЯХ hahaha все едно си някоя Мата Космата...

# 7
  • Мнения: 5 317
аз действам съсъ самобръсначката,през няколко дена.Хубаво,че са ми редкажни,че незнам.

# 8
  • Мнения: 2 407
Събота и неделя са ми разкрасителните дни.

# 9
  • Мнения: 376
Благодаря Ви красиви майчета! Ще трябва да намирам време,не ми се иска да ги бръсна /и това съм правила доста време/, защото са много ooooh!Епилирам целите крака и много бързо ми растат - до 2-3 дни след епилацията вече имам пораснали.Отделям по 2 часа за епилиране и то за 2-3 дни красота.Незнам как става това от рекламите "седмици гладка кожа"?При Вас как е, за колко време израстват?

# 10
  • Мнения: 146
to4no sam se nakanila Laughingза половин час с епилатора съм готова, веднъж на 20 дни за крака за останалато леко като се покажат и действам, не отнема много време

# 11
  • Мнения: 578
В събота или неделя, сервирам бебето на баща му и се залоствам в банята с кола-маската Laughing Или като спи бебето на обяд успявам тук-таме, на следващия ден пак малко и така поетапно Mr. Green Понякога с епилатора, понякога със самобръсначка/в критични моменти само/. Това е. Hug

# 12
  • Мнения: 9 077
Точно поради липса на време и мързел ползвам самобръсначка в момента.
А и от епилатора никога не ми стават толкова гладки краката, колкото от ножчето Blush

# 13
  • Мнения: 376
Точно поради липса на време и мързел ползвам самобръсначка в момента.
А и от епилатора никога не ми стават толкова гладки краката, колкото от ножчето Blush
Вярно е,а и след епилатора остават червени точки.Самобръсначката като че ли е подходяща при малко количество косми.

# 14
  • Мнения: 5 622
Основно с бръсначката, ходя и на козметик за повечето места. За моя радост, имам тънък сравнително и рядък косъм, та нямам проблем със сгъстяване от бръсначката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт