От какво има нужда според вас един дом за деца без родителски грижи?

  • 1 038
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!
Може би модераторите ще преместят темата, но искам съвет от майките за следното: Какви са нуждите на децата в дом за изоставени деца без родителски грижи? Решила съм някой дрехи на моето дете, както и нови дрехи да занеса в дома в Сливен. Но съм чувала, че децата имат по-голяма нужда от храна. Така ли е според вас? И знаете ли, има ли нужда да се съобразявам с някакви хигиенни изисквания, просто не искам да ме връщат или ядосат с нещо такова. Благодаря за съвета!

# 1
  • Мнения: 5 183
Знам 4е някои домове приемат САМО нови дрехи, а носени - не. Не знам защо, но в бургаския дом за деца било така.
Бих те посъветвала, преди да се запътиш с торбите към де4ицата, да се обадиш и консултираш с някое отговорно лице в дома.

# 2
  • Мнения: 165
Знам 4е някои домове приемат САМО нови дрехи, а носени - не. Не знам защо, но в бургаския дом за деца било така.
Бих те посъветвала, преди да се запътиш с торбите към де4ицата, да се обадиш и консултираш с някое отговорно лице в дома.
[/quote
И аз мисля по този начин,едва ли ще приемат храна от всеки който реши да им занесе,затова потърси инфо в гугъл може нещо да се намери Peace

# 3
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
В Дом "МАйка и дете", не приемат дрехи втора употреба за деца до 1 годинка, по указание на МЗ, но все пак всичко си зависи от Директора ...

Относно храната, искат да е придружена от копие на сертификат за произход, освен ако не е купена от Метро или евентуално от склад, с който Дома редовно работи ...

Общи условия

Активация на акаунт