Закъснение на цикъл и бромокриптин

  • 4 199
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 546
Пак съм аз с въпрос.(Вече незная къде да пиша..тук ли в проблемното ли... Sad )

От почти 30 дни пия бромокриптин заради висок пролактин - приблизително 900 при горна граница 520 (малко наизуст говоря, че не помня точните стойности).И днес ми е 46 ден от цикъла и ни помен от лелка...Бях на лекар на 38мия ден и на коремния видеозон се видя някаква точка, но вагиналния не показа нищо... Cry
Правих два теста - все отрицателни. Притеснявам се, момичета, на какво се дължи това закъснение?С доктора се разбрахме да изчакаме и тази седмица и ако не ми дойде да ходя пак...какво ли ще предприеме?Не ми се пият пак противозачатъчни!Никога не съм съм се молила така за лелка! Sad Sad

# 1
  • Мнения: 4 700
Здравеи. Аz са6то съм със zави6ен пролактин и докато ми поставят диагноzата цикълът ми бе6е много нередовен. Това е така, zа6тото при пови6ен пролактин няма овулация. Така 4е не се притесняваи и иz4акаи. 6том ти се нормалиzира пролактина 6те има6 овулация, а след това и лелката 6те те посети. Ако иска6 пове4е информация ми пи6и.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 247
Аз също имах завишен пролактин и за това известно време понякога нямах овулация, но иначе цикъла си ми беше много редовен. Бромокриптинът цели уравновесяване на цикъла, така че не би трябвало да има проблем във времетраенето му. Той просто стимулира овулацията. От друга страна дори да си правила уринарни тестове, те не винаги засичат достоверно и може да има налична бременност, без да могат да я установят. При много момичета, ако си чела форума тестовете от аптечната мрежа им отчитат бременността доста късно. Може да си направиш кръвен тест, който ще установи с достатъчна точност, ако си бременна. Все пак е добре след теста отново да се консултираш със специалист. Желая ти успех  Peace

# 3
  • Мнения: 1 546
Благодаря ви , момичета!Дано наистина се нормализира вече тоя цикъл.Ще почакам още 3-4 дни и пак при доктора... Confused

# 4
Аз също имах повишени стойности на пролактина. Пих Бромокритин два месеца и сега вече всичко е наред. Но доктора ме предупреди, ако по време на пиенето на лекарствата ми закъснее или изобщо не дойде цикъла веднага спра приема на Бромокриптин. Но до такива мерки не се стигна.

# 5
  • Мнения: 1 546
Хм.Утре съм на доктор и ще пиша.Между другото днес сутринта се събудих с жестоки прерязвания в десния яйчник... Confused Утре ще се види какво става.

# 6
  • Мнения: 4 700
Въzможно е проряzванията в яи4ника да оzна4ават 4е има6 овулация или 4е сте ти доиде скоро. Стискам палци.

# 7
  • Мнения: 1 546
Момичета, дойде ми! Hug Никога не съм се радвала толкова на лелката!Това означва нови надежид за Ову и съответно за успех  EFP
Успех пожелавам и на всички! Hug

# 8
  • Мнения: 4 700
Успех и на теб и дано скоро да се похвали6  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт