Отговори
  • Мнения: 2 751
В понеделник, ако дай Боже всичко е наред утре на прегледа и Калоян остане здрав, ще му оперират третата сливица.Доколкото знам ще сме в болницата докъм 14 часа.
Дайте идеи какво да му нося там.
Нещо, за което няма да се сетя... newsm78
Сок? - дали ще ми дадат да му дам?
Ще му взема доп. дрехи, 2-3 книжки и някаква нова играчка, да го занимавам нещо.

За нещо друго да се сещате?
Треската започна да ме тресе с пълна сила  Rolling Eyes Shocked

# 1
  • Мнения: 984
ние бяхме в ИСУЛ и носих джапанки, пижамка, вода, спално бельо, но сега едно детенце го оперираха и са му дали чаршафи. Най-важното е след операцията да поема много вода, за сок не съм питала дали може. Дано да мине и всичко да е наред. Цялата операция е 15 мин, но минават бавно

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Носи си салфетки, вода, чаша, пижамка, пантофи и някоя играчка. Друго не мисля, че в болницата ще ви трябва. Успех!

# 3
Здравей, Кали!
към списъка прибави и мокри кърпички  Simple Smile.
Ние го преживяхме, но и с перфорация на тъпанчетата и за болката трябваха свещички, тъй като няма от къде другаде да се даде обезболяващото. Така че, ако искаш вземи и това / да пази страх/.
Желая ви успех! Ще чакаме новини  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 525
Здравей Кали. В Транспортна болница иска горната дрешка на детето да е с цип или копчета за да не ги събличат голи. Така че потърси пижамка или някаква блузка с цип (копчета ) отпред. Вземи си кроасани, сок и вода. Няма проблем след около 2-3 часа да му дадеш. Аз носих и мокри и сухи кърпички, резервни дрешки и книжки. Мария много обича да и чета и ние като сме в болница така си прекарваме времето - в четене. Незнам дали си купувала книжки за Франклинк, аз вече знам всеки ред наизуст, но на децата не им омръзват. Засега за това се сещам.

# 5
  • Мнения: 2 751
Мерси, момичета  Hug
marychery, и ние четем за Франклин. но също така обича онез за животните в гората, дето са в рими.  Simple Smile
Мисля да му купя 2-3 нови книжки, да му отвлека вниманието...
По колко майки с деца са в стая?

# 6
  • Мнения: 5 525
Ние бяхме с още едно момченце и майка му в стаята. С качването в отделението ни донесоха плик с играчки да се занимават. Добра идея е да му вземеш някоя нова книжка. И ние четеме за животните в гората, и тази поредица е много хубава  Peace Мария веднага се запозна с детето , то беше на нейната възраст, и се занимаваха двамата.

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Кали, здравей, не съм се включвала отдавна, но моите одисеи продължават и нещо време за нищо....

Значи, това за спалното бельо са на ИСУЛ простотиите разбира се,такова нещо няма в Транспортна болница разбира се, говорим за светлинни години разлика в двете болници.

Това, което носих аз мога да напиша и нищо друго не ми е и трябвало:

1. салфетки, или аз си взех една кутия Белана кърпички, които се дърпат отгоре (велико обяснение Crazy)
2. вода
3. едно малко сокче
4. няколко книжки за Франклин
5. една мека кукла, (кото беше между другото в операционната Mr. Green)
6. пантофки
7. пижамка с копченца отпред
8. евентуално кроасан

допълнителни дрехи не съм носила.

Преди да ви кажат коя е стаята, има съблекалня, после ще ти дадат едни калцуни и престрилка

в нашата стая имаше една торба с играчки

преди да вземат Калоян, ще дойде педиатър да го види, анестезиоложката с една малка тип спринцопка с едно омайно биле (много горчи), но се преглъща

и това е, след това се чака малко, идва сестрата, събува пантофките, взима го на ръце и бай бай до много скоро, (около 50 мин), после ще ти го докарат събуден, полусънен всъщност, мрънкащ на легло с колела, ще го преместят на леглото, ще го завият с одеалото, ще седнеш до него плътно, трябва да лежи само на една страна в началото, после ще се наспи добре......после малко мрънкане (нормално е) и около 14, 14ч30 ще си тръгнете.

това са нещата общо взето, и няма страшно Hug

# 8
  • Мнения: 2 751
Liorena, благодаря за изчерпателното обяснения   bouquet Hug
аз значи да не си нося някакви там дрехи (анцуг или нощница), нали?  newsm78

Няма страшно сигурно, ама... Rolling Eyes Shocked Аз съм голямо шубе и съм много лабилна.
Като му взимаха кръв от вената бях полуприпаднала пред кабинета (мъжът ми го държа вътре), а Калоян излезе ухилен до уши.
Само докато го чакам бях аха-аха да припадна (е, не чак, ама горе-долу така...), пък представям си като го чакам от операционната  Shocked Shocked Shocked
Ох, нямам търпение да ми падне тоя товар и да се оправя детето  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 5 525
Кали, Лиорена ти е описала всичко точно. На теб дрехи не ти трябват, ще ти дадът калцуни и престилка която да сложиш в/у твойте дрехи. В интерес на истината и аз не използвах резервните дрехи за Мария, само дето си ги носих.

# 10
  • Мнения: 2 751
Кали, Лиорена ти е описала всичко точно. На теб дрехи не ти трябват, ще ти дадът калцуни и престилка която да сложиш в/у твойте дрехи. В интерес на истината и аз не използвах резервните дрехи за Мария, само дето си ги носих.
Абе, важното е да има, за всеки случай

# 11
  • Мнения: 3 456
kalli, успех !  bouquet
Нека всичко мине бързо и леко!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 751
Само един (може би) глупав въпрос: кога му слагат абокат-като заспи ли или в началото?  newsm78 Rolling Eyes

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абокат, след като е под упойка. Не бой се....

И забравяш да си вземеш най-важното.... един комплект здрави нерви и пълно търпение!
Късмет   bouquet

# 14
  • Мнения: 388
kalli стискам палци  Praynig и съм сигурна,че всичко ще бъде както трябва,ще мине,ще замине и ще забравите Peace!

Общи условия

Активация на акаунт