Питане за Мтел- Прима.

  • 854
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Търсих в сайта на Мтел, но не мога да намеря отговор на въпроса ( сигурно, защото е тъп....)
дано някой може да ми помогне от тук....

Казуса е: Имам карта Прима с включен роуминг. Майка ми има Прима в БГ.
Колко стотинки тя плаща, за да ми изпрати смс? 
И колко стотинки плаща , за да изпрати смс до италиански мобилен оператор...

до момента ми изпраща все към италианския номер, но аз имам и прима, би трябвало да е доста по-евтино newsm78

  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 416
Май би трябвало СМС-ът да е за твоя сметка и да струва 0.69 лева, както са обявили на сайта...  Нали?  Rolling Eyes Аз поне така го разбирам.

# 2
  • Мнения: 6 167
Май би трябвало СМС-ът да е за твоя сметка и да струва 0.69 лева, както са обявили на сайта...  Нали?  Rolling Eyes Аз поне така го разбирам.


и на мен ми е объркано.  Sick
тоест, ако някой ми изпраща смс към Прима Роуминг, аз трябва да го платя...  newsm78
а как разбирам искам ли го този смс или не...

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Значи за майка смс до някой М-телски номер струва еднакво независимо дали в България или в чужбина. Роумингът е за твоя сметка. Мисля, че на сайта има информация колко струва той за съответната страна и съответния оператор.

Относно това дали го искаш смс-а, имаше един стар виц за "Няма искам, не искам при стария трапер" Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 416
Значи за майка смс до някой М-телски номер струва еднакво независимо дали в България или в чужбина. Роумингът е за твоя сметка.
Точно... За нея 20 стотинки, плюс 70 за теб...
По-евтино излиза да ти праща на италианския номер.  Peace

# 5
  • Мнения: 6 167
благодаря за отговорите
знаех си, че няма безплатен обяд  Mr. Green

# 6
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Как така се плаща за приемане на смс? Аз изпращам чрез сайта на Мтел на номер на сестра ми, който е на Мтел,  когато тя  е в Холандия и досега не е плащала нищо.

Има ли някаква разлика?  newsm78  newsm78  newsm78

# 7
  • Мнения: 183
в сайта има адрес за въпроси но трябва да сте регистрирани,задайте си въпросите и ще ви отговорят аз винаги когато съм питала за цени и т.н. ми отговарят на и-мейла

# 8
  • Мнения: 1 273
в сайта има адрес за въпроси но трябва да сте регистрирани,задайте си въпросите и ще ви отговорят аз винаги когато съм питала за цени и т.н. ми отговарят на и-мейла

И аз така Peace

Общи условия

Активация на акаунт