Лунна диета - 17 февруари - 18.15 часа !

  • 3 343
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
   Започвам темата един ден по - рано, за да се подготвим за поредното лунуване.
   
   Има ли желаещи да се включат?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 216
Този път-не.
Ще ходя на форумска среща Mr. Green

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хехехех, Виви, това е и моето оправдание Crazy
Успех на лунуващите (ако има изобщо такава дума)

# 3
  • Мнения: 1 130
Аз се записвам със сигурност  Peace Хайде на луната молим  Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 346
И аз съм с вас. Миналата седмица се разделих с едно килограмче, надявам се и сега да стане така. Peace

# 5
  • Мнения: 936
Още се колебая, защото тогава ми е 6ия ден на зелева супа. Или пък мога да ям дотогава, а 7ия последен ден да го изкарам като лунен и чак вечерта след това да си изям последната супа. Да, така ще стане.
Много добре ми идват тия лунни дни - хем ми е леко, хем -1кг.

# 6
  • Мнения: 1 339
И аз се записвам  Peace
Дано успеем  Blush

# 7
  • Мнения: 525
 с вас съм и този път Peaceуспех на всички нас

# 8
  • Мнения: 4 164
И аз се записвам.  bouquet

# 9
  • Мнения: 649
ох, как искам и аз, но досега не съм правила, някой може ли да ми каже в какво точно се състои тази диета?

# 10
  • Мнения: 1 975
Този път няма начин ще съм на гости при мама, а там е невъзможно да се случи подобно нещо Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 814
   desi_mama_85, най - схематично казано диетата означава, че 24 часа, в случая от 18.15 ч. на 17.02. до 18.15 ч. на следващия ден можеш да приемаш само и много вода, чай без захар, а аз го пия и без мед, евентуално фреш, кафе не се препоръчва, но ако си го позволиш и то е без захар. След това започваш да се храниш с лека храна, за да не заличиш ефекта от диетата.   
   Аз започвам с лека храна и почти я спирам още от деня, предхождаш лунния ден. Ефектът е, че смъкваш някой килограм от теглото си, но и прочистваш организма си от вредни натрупвания.
  Желая ти успех и на всички, които ще се включат!   bouquet
 

# 12
# 13
   Започвам темата един ден по - рано, за да се подготвим за поредното лунуване.
   
   Има ли желаещи да се включат?

# 14
  • Мнения: 649
   desi_mama_85, най - схематично казано диетата означава, че 24 часа, в случая от 18.15 ч. на 17.02. до 18.15 ч. на следващия ден можеш да приемаш само и много вода, чай без захар, а аз го пия и без мед, евентуално фреш, кафе не се препоръчва, но ако си го позволиш и то е без захар. След това започваш да се храниш с лека храна, за да не заличиш ефекта от диетата.   
   Аз започвам с лека храна и почти я спирам още от деня, предхождаш лунния ден. Ефектът е, че смъкваш някой килограм от теглото си, но и прочистваш организма си от вредни натрупвания.
  Желая ти успех и на всички, които ще се включат!   bouquet
 
тогава се включвам, не ми се струва трудно за удържане да не ям.

Общи условия

Активация на акаунт