избор на учителка 104 в София

  • 712
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте!!!!!! Simple Smile
На есен синът ми ще е първокласник. У-щето вече съм го избрала - 104 в София - дъщеря ми учи там (ще е 2-ри клас). Миналата година успях да събера мнения и така избрахме учителя - много съм доволна. Наистина има голямо значение - както за увояването на знания, така и за адаптирането на детето към новата среда.  Но тази година още не съм чула отзиви за учителките които ще поемат първокласниците. Някой може ли да помогне с инфо? Много ще съм благодарна.  bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Попитай класната на дъщеря си. Тя най-добре ще те насочи... няма начин да не си познава колежките.

# 2
  • Мнения: 55
Наистина не се бях сетила за тоя вариант, но защо ли имам чувството че заради някаква колегиалност няма да получа информацията която ме интерсува, но поне ще се ориентиврам  като имена ........ може би!! Thinking 

# 3
  • Мнения: 55
Да ви кажа попитах г-жата от занималнята  -и отговора беше "Екипът тази година е прекрасен просто не мога да кажа коя по-добра". Не знам защо но очаквах че по-този начим ще ми се отговори, което мен лично не ме удоволетворява. Но затова пък има и други начини да се получат мнения. Ако някой все пак е чувал нещо моля да сподели.А аз продължавам да дерзая newsm78

Общи условия

Активация на акаунт