Рано ли е за жълтък?

  • 1 198
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте мили мами?
Имам един въпрос за тоя прословут жълтък. Thinking
Рано ли е да започна да и давам на 6 месеца жълтък? Реших да попитам тук, защото ако питам педиатъра, трябваше да започна още преди 2 месеца  Shocked , което ми се струва направо абсурдно. Затова просто си замълчах - от едното влязло, от другото излязло  Laughing
Та се чудех кога е най-удачно да го въведа тоя жълтък и да го въвеждам ли въобще?
Благодаря Ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 46 492
Рано е.

Това е тема на майка, захранила на 6 месеца и половина, виж резултата.

# 2
  • Мнения: 532
Да ,рано е. Първо го захрани с зеленчуци,плодове,каши и след 8-ми месец може да пробвате жълтък.

# 3
рано е
изчакай поне 10ти месец (мах 1 на седмица)
белтък след годинката

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз също мисля че е рано.Ако те "плаши" с падане на хемоглобина,едва ли ще се случи от липсата на жълтък.Аз захраних на 1г и 3 месеца и кръвните резултатина годинката си бяха нормални/хемоглобин 128/.

# 5
  • Мнения: 209
Не че съм се разбързала, ама педито така настоява, сякаш е супер важно, всеки път ме пита за тоя жълтък- дали го давам.
И аз мисля че е раничко, ама за всеки случай реших да попитам.

# 6
  • Мнения: 27 524
Ще го въведеш, разбира се, не е отровен  Laughing
След годинка е идеално, засега изчакай, рано е.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз го въведох след 7 месец.

# 8
  • Мнения: 596
Аз го въведох след 7 месец.

И аз.
Не сме имали проблеми.

# 9
  • Мнения: 5 103
Рано е Peace

# 10
  • Мнения: 4 668
Рано е , да ! Аз дадох жълтък след годинката  Wink

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Изчакай, има време Peace

# 12
  • Мнения: 4 629
Аз дадах жълтък след 12 месеца, но сега си мисля, че бих могла да го дам и към 9-10 месеца

# 13
  • Мнения: 574
Аз вече 3 пъти давам на Деничка по четвъртинка твърдо сварен жълтък и нямаме проблеми. Даже не го смесвам с пюрето, харесва й като й го давам отделно. Просто на твоето детенце не му е понесло. Опитайте по-късно пак.

# 14
  • Мнения: 2 039
От няколко днеи давам жълтък и според мен си го приема добре  Peace Да не говорим,че педито ме караше да го въведа още преди месец,но аз изчаках.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт