Бихте ли отишли на кино сами?

  • 3 332
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Ходили ли сте сами на кино, това ми е въпроса? Имахме уговорка със съпружено, но нещо шикалкави, че пак задачи има.
И аз се чудя да ида ли сама, избрала съм си и филм, и ми се гледа

# 1
  • Мнения: 2 631
Не!
Ще повикам някой друг с мен, ама сама няма да ида....  Naughty

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
най- обичам сама

# 3
  • Мнения: 5 539
Разбира се, че бих. По-добре сама, отколкото с човек до мен, който не се интересува от филма и не го разбира. Peace

# 4
  • Мнения: 2 550
Ходила съм сама веднъж. Забавлявах се чудесно  Simple Smile
Пак бих отишла...скоро.

# 5
  • Мнения: 3 423
Не ме е страх, а и билета мога
да си платя сама. И пуканките.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 352
Да, когато съм в кофти настроение и светът ми е крив да ида сама на кино ми действа много разтоварващо Peace.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
Много обичам да ходя сама, напоследък обаче щерката ми е лепка  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 553
Ходила съм сама веднъж. Забавлявах се чудесно  Simple Smile
Пак бих отишла...скоро.

Да, и аз така  Peace

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Е как, то така е най-сладко! А най-обичам да съм сама и в салона (често ми се е случвало). Ако предполагам че филма е от тип, който няма да хареса на близкото ми обкръжение, хич и не каня никой с мен.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Бих Simple Smile Даваш ми чудесна идея - от не знам и аз колко години не съм ходила на кино сама... над 5 със сигурност. Още в началото на другата седмица ще се поправя. Човек трябва да се обича, уважава и глези.
Ще се възползвам от дневното време, когато мъже и деца са на работа и градина и ще се заведа Simple Smile

# 12
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Правила съм го, правя го и пак ще го правя.Това ми е любимата отмора.

# 13
  • Мнения: 2 212
Да, бих и съм го правила... Не виждам нищо смущаващо и все пак мисля, че предпочитам с компания Simple Smile

# 14
  • Мнения: 239
Предпочитам да ходя сам защото много от приятелите ми не са от София и обичат да: а) говорят по време на филма б) да изричат анализите си в аудио формат без да им пука, че за околните това е адски неприятно в) да казват 'еееееееее!!!' на 70% от спец ефектите г) да ръкопляскат

СелЕнчета, кой ви показа пътя към София селЕнчета...италианска естрада все пак. Италианците са мазни гейове и не стават за нищо освен за футболисти и готвачи в пицарии.

Общи условия

Активация на акаунт